Forum   paszport polityki

paszport polityki

(6 wyników)
  • Była przed chwilą w TVP 2 transmisja z wręczania - i tuż przed wręczeniem nagrody Skalpelowi wystąpił jakiś poan i zaśpiewał coś nie po polsku. Więc ja mam zapytanie - czy ktoś odnotował w pamięci co ów pan zaśpiewał i jak mu na nazwisko byo, temu panu?
  • Ojej, przepraszam, że zawracam to i owo o tej porze, ale jeśli ma ktoś na stanie wywiad z Masłowską po otrzymaniu PP, ma na dysku, bo w internecie nie mogę [już] znaleźć, to ja bym była bardzo zobowiązana i och.
  • I kogo sobie "Politycy" uchonorowali w tym roku za działalność estradową : - Brodkę, wyciętą z Bravo, popową panienkę - O.S.T.R.Y - bo trzeba czuć młodzieżowy trynd - Możdżer - szacunek !!! ....a taka Kapela ze Wsi Warszawa - odpadła w przedbiegach, jasne, główna nagroda Radia BBC3 jako nowa postać na rynku world music, to za mało dla szanownego jury, poza tym, to taki miły dziennikarski prztyczek w nos za nazwę zespołu.
  • co o tym sądzicie? ja do tychczas nie za bardzo serio shutego traktowalam, jak przystalo na faceta biczujacego sie parówkami
  • Czy naprawdę nie ma już innych ciekawych osobowości polskiej sceny muzycznej?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?