Forum   inwalidów

inwalidów

(3 wyniki)
  • witam, Swój wniosek - obecnie modne jest powiedzieć post a w TC TIPS kieruje do kolegi Filipiuka mimo że nie powinien być On jego adresatem - tylko że dział HR w TC to ..... Otóż Janusz, wiesz co to PFRON, wiesz co to zakłady pracy chronionej, wiesz być może, że nasza konkurencja zatrudnia osoby niepełnosprawne etc - dlaczego ? No może są filantropami, ale jeśli nie to pewnie chodzi o pieniądze i wizerunek firmy. Mam prośbę do Ciebie, pracujesz od początku istnienia firmy, widziałeś ...
  • czy mógłby mi ktoś wyjasnic jak to jest możliwe ze licencjonowany pracownik ochrony króry przechodzi badania zeby dostac licencję i ją posiada ma grupę inwalidzką I lub II sytopnia? będe wdzięczny za odp. czy to nie jest pokręcone żeby zdrowy sprawny człowiek był chory!!!
  • ludzi niepełnosprawnych z umiarkowanym stopniem niepełnosprawnosci, bo spółdzielnie inwalidów chyba już nie skoro po rozmowie kwalifikacyjnej dowiaduje się że nienadaje się np. sprzątania, cz zamiatania. nadmienie że kaedztwo moje to niesprawna dłoń.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się