Forum   internat

internat

(3 wyniki)
  • Słuchajcie, szukam autora książki, chyba było to autor węgierski. Rzecz dzieje się na pensji dla dziewcząt, główna bohaterka nazywa się chyba Georgina, ma ojca na wojnie, surowa dyrektorka jest jednocześnie takim jej cerberem, chroniącym ją przed różnymi typami. W Polsce na pewno było to ekranizowane, jakieś 10 lat temu nowa wersja. To wszystko, co pamiętam, pomóżcie.
  • Witam, kto z Was oglądał, ogląda ten serial na axn? Wyjątkowo ciekawy przynajmiej dla mnie. Teraz dosyć pózno jest puszczany o północy, 4 seria, wcześniej chyba wcześniej był emitowany, nie oglądałam wcześniej , bo nie miałam tego kanału, oglądam od 3 serii i trochę mi zajęło zorientowanie się o co chodzi, (dużo wątków) ponieważ jest pózno nagrywam i oglądam o normalnej porze. W październiku w Hiszpanii finałowy odcinek 7 serii.
  • w supermarkecie ciała wiszące na wyprzedaży i bezzębne lodziarki i odkurzacze razem w muzeum histerii sprzed lat niewielu świecą pustym dotknięciem nieczułej ręki przechodnia owoce warzywa zawinięte w folie bezszelestnie wykrzykują swoje pochodzenie w echo gwiazd upadłych komputery pełne wyniosłych mądrości nad niebem Ziemia nad ziemią Słońce świecące w policzki internatów (przepraszamy za nieporządek) już tylko gumy do żucia czucia w zepsutym białym uśmiechu i ...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się