Forum   biuletyn

biuletyn

(6 wyników)
  • ilu z Was udało się znaleźć pracę przez Biuletyn SC, lub ilu otrzymało przynajmniej odpowiedź na wysłane aplikacje? Pozdrawiam.Kaja.
  • W jakim stopniu rownosc dostepu do Sluzby Cywilnej stanowi fikcje. Czlowiek "z zewnatrz" na jaki, wyrazony % lut szczescia moze liczyc?? Prosze w szczegolnosci o opinie osob, ktore odpowiadaly na ogloszenia w ww. biuletynie.
  • WIem o wspanialych lukratywnych miejscach pracy dla mlodszych i starszych w administracji, czy te ogloszenia to jednak jedna wielka banka mydlana? SLyszalam ze nawet najlepsi nie zapraszani sa na rozmowy bo lista jest zaklepana "swoimi". czy to znaczy ze absolwentka nie ma szans bo nie ma znajomosci?Evt. pieniedzy. Jak tak to nie wracam do kraju z dyplomem magisterskim, jezykami, certyfikatami, praktykami, bo tu wprawdzie jak na wygnaniu ale juz jako zwykla sekretarka moge sobie ...
  • Czy ktos dostal prace odpowiadajac na ogloszenie zawarte w ww. biuletynie? pzdr, J
  • Czy ktos z odwiedzajacych to forum znalazł pracę odpowiadając na ogłoszenie w BSC? Miałam kilka podejść, ale mi się nie udało. Czy dalsze próby mają sens czy raczej trzeba sobie odpuścić karierę w administracji? Może mi doradzicie? Dziękuję.
  • To taki mój osobisty proteścik przeciwko "takim co szukają pomysłu"....LUDZIE!!!! w tej Katowickiej pseudo "Filmówce" rodzą się nowi twórcy programów z cyklu "Rolniczy Kwadrans".... Moja propozycja : NIE KALECZCIE I TAK UBOGIEJ POLSKIEJ SZTUKI FILMOWEJ!!! Szkoła filmowa jest tylko jedna i to nie w Katowicach jak sami widzicie... Pedros
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?