Forum   pielgrzymka

pielgrzymka

(1002 wyniki)
 • Zamiast do Częstochowy kierowcy powinni jeździć częsciej po rozum do głowy byłoby mniej wypadków.
 • a co [b]wszyscy 3 prezydenci[/b] (Sochacka, Kudelski, Głowacki) zamiast pojsć pod katedrę pozdrowić, a co wszycy 3-je [b]poszli ze Świrskiego do Garwolińskiej [/b](św. Teresy), a co jaby coś się w mieście stało, albo jakiś ważny inwestor zawitał, o petentach (mieszkańcach miasta) nie wsominam bo władza ma nas gdzieś. A całuj klamkę w czase pracy urzedu prezydenci odpowadzja pielgrzymkę. Co z tego że w czasie pracy (nie na urlopie), a co jakiś tam Kowalski chcący coś pilnie załatwić, ważny Kie...
 • Pielgrzymka "w intencji trzeźwości narodu"? A wydawałoby się, że dla "trzeźwości narodu" wystaczy przestać chlać, a nie urządzać szopki.... przepraszam, pielgrzymki.
 • allahakbar i do przodu!
 • Dzień dobry grupie! Nie wiem, czy na takie dość nietypowo postawione pytanie, w dodatku przez księdza, ktoś tu odpowie, ale spróbujmy. Wiosną przyszłego roku chciałbym dla swoich owieczek w parafii zorganizować wyjazd pielgrzymkowy na Litwę, Łotwe i do Estonii. Oczywiście wiele celów o charakterze religijnym jest dość powszechnie znanych (np. Ostra Brama czy Góra Krzyży), ale może znacie kilka nietypowych miejsc w tych krajach, dokąd można by zabrać grupę z parafii? Niestety, do granicy lit...
 • Grześ Skowronek jest mistrzem w swoim fachu. Nikt by nie oddał klimatu pielgrzymki tak jak on to zrobił. Polecam wszystkim obejrzenie powolne i wnikliwe tych przepięknych ujęć.
 • Mam pytanie do szanownych redaktorów... ja rozumiem że w płockim wydaniu nie ma o czym pisać, ale wrzucać niusy o pielgrzymce do Skępego to po prostu żenada. Katole maja swoje portale, Wy nie jesteście chyba w jakiś sposób związani z kościołem katolickim, nie ma potrzeby zaśmiecania strony takimi "newsami"
 • Widziałam z rana pielgrzymów wyruszających z Lublina. Widać, że porządkowi się starali. Właśnie wykonywali skomplikowany manewr skrętu w lewo na rondzie, sprawnie, zwartą grupą, równiutko mieszczącą się na jednym pasie. Szli na czerwonym, bo przecie trudno taką grupę zatrzymać ;), kierowcy samochodów grzecznie poczekali. Tylko czy jakieś służby mundurowe nie powinny się pofatygować, żeby np. wstrzymać ruch? A może Straż Miejska przerzuciła by swe siły dzielnie tropiące babcie sprzedające p...
 • Czy Ryczan osobiście poprowadzi wiernych,bez "Lexusa",cała trasę? Proszę o informacje,to ważne.
 • W piatek młodziez maturalna pojechała na pielgrzymke do czestochowy i jak co roku problemy z autobusami a raczej z nieodpowiedzialnymi kierowcami.Zamiat wrócic o 23 godz tak jak przewidziane był to 2 autokary wrociły prawie 2 godz pózniej.
 • Gratulacje z powodu ślubu syna, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla młodych !
 • Czyli prelekcja o historii wg PiS...
 • Dzień dobry, chciałabym zapytać na forum czy dzieci które przystępowały do komunii miały później pielgrzymkę. W zasadzie chodzi mi o to, że nie jesteśmy katolikami więc syn do komunii nie przystępuje a pielgrzymkę ksiądz z dyrekcja szkoły zaplanował na poniedziałek czyli normalny dzień nauki. Na moje pytanie co z moim synem dyrekcja zaproponowała dzień w świetlicy co jest dla mnie zupełnie absurdalne. To nie jest wycieczka szkolna ale organizowana przez kościół i mojemu synowi należą się w ty...
 • Bo tam posłowie dostają rozkazy.Rozkazali:zakaz handlu w niedziele ale to tylko początek.Ot co.
 • Jak to jest faktycznie? idzie sie non stop z przerwa na nocleg? gdzie sie spi, co je? Nie mam kogo zapytac, nikt ze znajomych nie uczeszcza. (Nie pytam zlosliwie czy jakos podstepnie)
 • Jadąc do Warszawy mijałam pielgrzymki na Jasną Górę i tam sporo ludzi szlo z dziećmi w wózkach. I taka mnie naszła refleksja, że w życiu bym się nie targnęła z moim synem na taki wyczyn. A wy?
 • kto wydaje zgodę pielgrzymki na głównych ulicach w Gliwicach? Dziś musiałem pokonać ulicę Rybnicka dwukrotnie a przez nich pół Gliwic zakorkowane po prostu masakra! czy takie coś nie powinno być prowadzone bocznymi ulicami lub późnymi porami ?
 • wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10053095,Opolskie__samochod_potracil_pielgrzymow.html [i]Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość lub utrzymująca się rano mgła. [/i] Czy tylko mnie sie wydaje, ze gdyby ta pielgrzymka zabezpieczana byla przez policjanta czy buforowego, to ranna bylaby 1 osoba? Ciekawe, czy zainteresowani mieli kamizelki odblaskowe, czy moze sila modlitwy miala ich ochronic przed pedzaca stala. A moze bycie zauwazalnym i widocznym dotyczy ty...
 • Kryzysu pielgrzymki na pewno nie ma. ------------------------------------------------------- Szkoda, bo przez to PKB nie wzrosnie... Tak trzymac!
 • Witam, chciałbym zapytać, czy ktoś wie coś więcej na temat tej pielgrzymki? Tzn. jaka trasa, ile km do przejechania, czy powrót w ten sam dzień i jaki w ogóle jest program tej pielgrzymki? Może ktoś był na takiej pielgrzymce w zeszłym roku? Ja wiem tylko tyle, że start jest w sobotę 16 maja o godz. 8.00 spod kościoła Franciszkanów w Zabrzu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?