Forum   hp nx7400

hp nx7400

(3 wyniki)
  • Ten typ dokładniej: www.insigne.pl/index.php?p205,hp-compaq-nx7400-ey586es Potrzebny raczej do zwykłych prac. Żadnych gier. Używam często Corela i pakietu MS Office. Oczywiście internet. Czasem może filmy. Postawiłam sobie limit 3tys. Procesor ok? Nie znam się za bardzo zatem proszę o podpowiedź :)
  • Witam mam laptopa nx7400 ponad rok i generalnie jestem z niego zadowlony, ale ostatnio zauważyłem kilka niepokojących sygnałów, Nie jestem fachowcem lecz amatorem i postaram się to jakoś opisać: 1. Zauwazylem , że laptop ostatnio się bardzo przegrzewa, od spodu jest bardzo gorący i często wlącza się wentylatorek , który dziala dość głóśno, wczesniej tego nie było.....dodam, że laptop jest włączony około 5-8 godzin dziennie non stop.. 2. Kolejny problem, który ostatnio zauważylem , mogł się...
  • mam w laptopie j.w nagrywarkę DVD LG HL-DT-ST DVDRAM GSA-T10N. Nominalnie jej prędkość powinna wynosić w przypadku nagrywania CD x24, DVD x8. Problem polega na tym, że robiąc jej test w Nero wyszłoże CD nagrywa z prędkością x9, a DVD x1 i tak jest za każdym razem.Proszę o podpowiedź co zrobić?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się