Forum   pixel

pixel

(6 wyników)
  • Kupiłam 2 dni temu notebooka Toshiba, po parokrotnym właczeniu wyswietlił mi sie zły pixel ,świecacy na czerwono( wcześniej nie był widoczny), da się z tym cos zrobić? dlaczego był nie widoczny a dopiero po 5-ciokrotnym uruchomoeniu notebooka pokazał się? zgłoscic to do sklepu?
  • Znalazłem na wykopie taki tekst: www.wykop.pl/link/25208/lcd-rozmiar-rozdzielczosc-czyli-wielkosc-piksela Gdzie autor, własciwie wychwala "że wielkość ma znaczenie" i to nawet jeżeli chodzi o piksel LCD. Jake jest wasze zdanie w tej kwesti - bo właśnie zamierzam wywalić starego CRT, a nawet nie wiedziałem że róznice w wielkości piksela są aż takie duże???
  • Na LCD pozostała mała plamka (średnicy 0,5cm) po stuknięciu w matrycę. Widać ją na jasnych tłach o jednolitym kolorze jako miejsce o mniejszej jasności. Czy istnieje możliwość usunięcia takiego defektu ?
  • Witam. Otóż chciałbym poprosic o pomoc w wyborze karty graficznej. Jedna ma 256MB DDR3, 256Bit, Taktowanie rdzenia: 690Mhz, taktowanie pamięci: 1680Mhz, pixel shader model: 4.0. Cena 280zł. Następna karta to 512MB DDR3, 128Bit, Taktowanie rdzenia: 750Mhz, taktowanie pamięci: 2000Mhz, pixel shader model: 4.0. Cena 290zł. Z góry dzięki za rozpatrzenie sprawy. Pierwsza to Radeon HD3850. Druga to tez Radeon HD4670.
  • Prosze wytłumaczcie mi co znaczy pixel. Znalazłam w opini o jednym z monitorów nastepujace zdanie: "Również minus za uszkodzony pixel, niestety nie moge wymienić bo dopuszczalna norma to 3, a ja mam jeden". Nie mam pojecia gdzie szukac tego parametru w opisie monitora i czy norma 3 pixela do wymiany, to duzo czy malo? Prosze o szybka odpowiedz. dzieki
  • Jak zrobic coby to cholerstwo zagadalo, polaczylo sie z innym kompem z linuxem. Lub cobym mogl swoj przegladac pod innym linuxem Lub cobym mogl polaczyc sie z komepm z winda (Oczywiscie odpalam w X-ach) A mam taki komunikat: VNC server default format: 32 bits per pixel. Least significant byte first in each pixel. True colour: max red 255 green 255 blue 255, shift red 16 green 8 blue 0 Can't cope with 24 bits-per-pixel. Sorry. oczywiscie jak zmienie ustawienie vncse...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?