po jedzeniu

(6 wyników)
  • czy tak objawia sie jakas choroba? moze niedobor jakiejs witaminy? z czego to wynika? czasem po jedzeniu robie sie strasznie senna, zasypiam po prostu na stojąco. i jeszcze cos. są takie dni w miesiącu kiedy jestem bardzo senna(przez caly dzien i pomimo przespanej nocy). Dlaczego? czy to moze miec związek z cyklem?
  • Cierpoie ostatnipo na taka przypadlos, kiedy cos zjem to tak jakby kumulowalo mi sie w zoladku - od razu wypychaa dzis pojawil sie bol, do tego brzuch mam jak balonik i pojawily sie gazy. Poweim szczerze,ze diety nie zmienilam - fakt,ze troche stres mogl zrobic swoje.Nie zjadam ogromnych ilosci.Np zjadlam rogalika i taki efekt. Jestem szczupla i smiesznie to troche wyglada,poniewaz zoladek i brzuszek mam wypchany. Czy ktoras z was wie co to moze byc?? Dziekuje za wszystki powazne...
  • Zgadza sie mleko jest najlepsze ale dla cielakow.Wapn w nim zawarty wcale nie jest tak dobrze przyswajalny. Dlaczego sie o tym nie pisze,(pomimo wielu badan klinicznych)by nie spadla sprzedaz mleka. O wiele bardziej wartosciowe pod wzgledem wapnia sa twarogi i kefiry, dla czlowieka najbardziej wartosciowe jest mleko matki (ale nie krowy). Obecnie witaminy w nim zawarte A & D sa dodawane a wiec sztuczne,ktore nasz organizm przyswaja w 5-6%. A najwieksza parodia jest wit A & D w mleku o% ...
  • bzdury! same kalorie to nie wszystko. nasiona i suszone owoce zawierają mnóstwo dobrych dla zdrowia składników, do tego błonnik itp. grejpfrut to jednak nie to samo go garść ziaren słonecznika. jedząc tylko grejpfruty i jabłka może i chudniemy, ale jedząc nasiona i rośliny strączkowe dostarczamy NIEZBĘDNYCH składników organizmowi. no i wmawianie ludziom, że ziarna, suszone owoce i rośliny strączkowe są nieodpowiednie, natomiast kromka chleba z majonezem jest Ok w trakcie odchudzan...
  • Hejka Zaraz zwariuję...od jakiś 2 tyg boli mnie w okolicach zołądka (po srodku na pępkiem z 10cm) bóle zaczynają sie około 2 godz po jedzeniu narastają powoli po czym jest moment ze az mnie skręca i za jakieś pol godz wszystko mija, az do następnego posiłku. Byłam u lekarza, kazał zrobić enzymy trzustkowe i wątrobowe , zrobiłam, wszystko OK, w związku z tym stwierdził ze to wrzody zapisał Panzol (taki na wrzody ) i kazał się ewentualnie skonsultować z gastrologiem...biorę ten panzol 5...
  • od kilku tygodni ma bole brzucha, w okolicy pepeka. w ciagu 1,5 miesiaca schudla 8 kilo, przeszla na diete ostra bo po jedzeniu wlasnie ja boli. Miala wczoraj gastroskopie i zoladke oraz dwunastica jest zupelnie zdrowa. dodam jeszcze, ze ma bardzo jasne, jaby odbarwione stolce. Woem, ze to forum bardziej o ginekologicznych rzeczy ale, moze Pani Doktor cos podpowie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się