Forum   pochłonięty

pochłonięty

(94 wyniki)
 • Sława! GOSPODARKA NA ŚWIECIE Zmiana ustroju w Czechach pochłonęła miliardy www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060511/ekonomia/ekonomia_a_56.html Czeski resort finansów podał, że zmiana ustroju polityczno-gospodarczego kosztowała 676 mld koron (30,5 mld dol.), co daje prawie 3 tys. dolarów na statystycznego obywatela. na podst. agencji oprac. p.r. ------------------------------------------------------------------------------ -- Forum Słowiańskie gg 1728585
 • Panowie socjologowie trochę odlecieli.Nie wierzę w wielką ideowość młodzieży.Do kościoła nie chodzą bo zapewne ich rodzice przestali chodzić .Palikot porwał ich wolną marihuaną a nie jakimiś innymi szczytnymi celami.A ci którzy się załapali to nie ci którzy zostali wyselekconowani ze względu na pogladu ale ze względu na dobra materialne medialne?
 • A ile kasy przekaże miasto na fanaberie kleru?
 • wyborcza.biz/biznes/1,100896,9363953,Nowe_logo_PKO_BP__zmiany_pochlona_setki_milionow.html
 • Samoloty pochłoną aż 5 mld USD W środę okazało się, że zakup samolotów dla armii pochłonie 5, a nie 4 miliardy dolarów. Razem z kredytem na zakup transportera (1 mld USD) może to zwiększyć dług publiczny do konstytucyjnej granicy 60% PKB - ostrzega Puls Biznesu. Już dziś resort finansów przewiduje, że w 2004-2005 r dług publiczny zbliży się do granicy 52% PKB, a po powiększeniu o planowane wypłaty z tytułu poręczeń i gwarancji nawet do 54%. Tymczasem dodatkowe 6 mld USD (24 ...
 • to teraz niech zrobią jeszcze jedną dobrą rzecz dla miasta i wyburzą ten barak zwany centrum handlowym - galaxy. albo stworzą mu normalną, śródmiejską elewację
 • Sława! Al Kaida prosi Allaha, by Kwaśniewskiego pochłonęła ziemia Grzegorz Sokół, Warszawa, Bartosz Węglarczyk, Waszyngton 01-04-2004, ostatnia aktualizacja 01-04-2004 07:28 Pochodzący z internetu raport, który w grudniu znaleźli norwescy wojskowi, przedstawił wczoraj posłom z sejmowej komisji ds. służb specjalnych szef wywiadu Zbigniew Siemiątkowski. "Gazeta" dwa tygodnie temu opisywała fragmenty raportu. Gdy 11 marca w Madrycie wybuchły bomby, Norwegowie zorientowal...
 • daleki jestem od szyderstwa w obliczu tragedii ale los tej firmy nie wzbudza mojego współczucia.
 • Czy będzie choć jedna sala akustyczna, bez nagłośnienia? Obecnie teatr muzyczny to katastrofa !!! nagłośnienie Lepiej posłuchać DVD w domowym zaciszu.
 • budżetowa - mam taką nadzieję. Oczywiście "my" to towarzysze z SLD - komuna nigdy nie identyfikowała się ze społeczeństwem. Zaczekajmy ja mam nadzieję... że ich pochłonie.
 • to jest skandal!zeby organizowac tak WIELKIE i PRZERAZLIWIE GLOSNE koncerty w centrum miasta!w dodatku w GODZINACH przekraczajacych ustalone standardy - czyli lamiac zasade CISZY NOCNEJ !!!oczywiscie nie mam nic przeciwko artystom wystepujacym. ale oraganizatorzy wydaja sie byc niespelna rozumu, a co najgorsze,pozbawieni jakichkolwiek zasad moralnych- poszanowania ludzi co zyja obok nich na tej Planecie!
 • Oczyszczalnia ścieków Południe powstająca w Wilanowie osiągnęła stan surowy. Zacznie działać za półtora roku. Inwestycja, która będzie obsługiwać prawie milion mieszkańców południowej części lewobrzeżnej Warszawy, pochłonie 600 mln zł. Oczyszczalnia, która będzie obsługiwać prawie milion mieszkańców południowej części lewobrzeżnej Warszawy, pochłonie ok. 600 mln zł. - Rozpoczęliśmy montaż pierwszych urządzeń - mówi Andrzej Bochiński, prezes spółki Oczyszczalnia Ścieków "Połud...
 • Doskonala analiza,prawie genialna... "Iskrą rozpalającą pożar, który pochłonął postkomunizm", było to, że postkomuniści postanowili zaatakować dotychczasową "podporę systemu pożyczonej legitymizacji" - "Gazetę Wyborczą". Ich błędem było też to, że zaatakowali inne ważne media. Według wersji historii zaprezentowanej Amerykanom przez Kaczyńskiego to wszystko doprowadziło rok temu do zwycięstwa sił antypostkomunistycznych.
 • czy ktoś może mi podpowiedzieć jak znaleźć informacje o sierialu animowanym sf "Szagmy,pochłonięte światy".Kiedyś emitowali go w TVP.Czy ktoś może wie czy mzon go jezsce zobczyć np. w arciwum TVP.
 • Pewno na te 844 drzewa około 830 to samosiejki, drzewa owocowe albo takie, które w obwodzie mają kilkanaście centymetrów. I po co tyle hałasu!!!!! A tak poza tym: Czy przygotowywany projekt nie przewiduje nasadzenia nowej zieleni?!? Takiej uporządkowanej?!?
 • Międzyodrze pamiętam z przełomu lat 50 i 60 - urządzenia mechaniczne: śluzy i wszelkie rowy oraz stawki były sprawne, drożne.Można było bezpiecznie pospacerować, jechać rowerem... Przed kilku laty byłam na wycieczce Starą Odrą i śluzy widać gołym okiem niesprawne, wielkie ilości burzanów i innych chaszczy, to raj dla ptactwa, ale mam poważne obawy, czy nas zabezpieczą przed wielką wodą niwelując jej poziom. To gąbka przez cały czas kapiąca wodą.
 • Jaką mapę drogowa? Stworzyli plan, jak się dziennikarze przyczepią do czegoś to głowa boli, można to powiedzieć na wiele sposobów po polsku i będzie jaśniej. "Wyznaczyli mapę drogową" - już pomijam, że mapy nie można wyznaczyć, można stworzyć, narysować, etc. A wyznaczyć, wytyczyć można drogę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się