Forum   pochłonięty

pochłonięty

(94 wyniki)
 • Panowie socjologowie trochę odlecieli.Nie wierzę w wielką ideowość młodzieży.Do kościoła nie chodzą bo zapewne ich rodzice przestali chodzić .Palikot porwał ich wolną marihuaną a nie jakimiś innymi szczytnymi celami.A ci którzy się załapali to nie ci którzy zostali wyselekconowani ze względu na pogladu ale ze względu na dobra materialne medialne?
 • A ile kasy przekaże miasto na fanaberie kleru?
 • Sława! GOSPODARKA NA ŚWIECIE Zmiana ustroju w Czechach pochłonęła miliardy www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060511/ekonomia/ekonomia_a_56.html Czeski resort finansów podał, że zmiana ustroju polityczno-gospodarczego kosztowała 676 mld koron (30,5 mld dol.), co daje prawie 3 tys. dolarów na statystycznego obywatela. na podst. agencji oprac. p.r. ------------------------------------------------------------------------------ -- Forum Słowiańskie gg 1728585
 • wyborcza.biz/biznes/1,100896,9363953,Nowe_logo_PKO_BP__zmiany_pochlona_setki_milionow.html
 • to teraz niech zrobią jeszcze jedną dobrą rzecz dla miasta i wyburzą ten barak zwany centrum handlowym - galaxy. albo stworzą mu normalną, śródmiejską elewację
 • daleki jestem od szyderstwa w obliczu tragedii ale los tej firmy nie wzbudza mojego współczucia.
 • Czy będzie choć jedna sala akustyczna, bez nagłośnienia? Obecnie teatr muzyczny to katastrofa !!! nagłośnienie Lepiej posłuchać DVD w domowym zaciszu.
 • Samoloty pochłoną aż 5 mld USD W środę okazało się, że zakup samolotów dla armii pochłonie 5, a nie 4 miliardy dolarów. Razem z kredytem na zakup transportera (1 mld USD) może to zwiększyć dług publiczny do konstytucyjnej granicy 60% PKB - ostrzega Puls Biznesu. Już dziś resort finansów przewiduje, że w 2004-2005 r dług publiczny zbliży się do granicy 52% PKB, a po powiększeniu o planowane wypłaty z tytułu poręczeń i gwarancji nawet do 54%. Tymczasem dodatkowe 6 mld USD (24 ...
 • to jest skandal!zeby organizowac tak WIELKIE i PRZERAZLIWIE GLOSNE koncerty w centrum miasta!w dodatku w GODZINACH przekraczajacych ustalone standardy - czyli lamiac zasade CISZY NOCNEJ !!!oczywiscie nie mam nic przeciwko artystom wystepujacym. ale oraganizatorzy wydaja sie byc niespelna rozumu, a co najgorsze,pozbawieni jakichkolwiek zasad moralnych- poszanowania ludzi co zyja obok nich na tej Planecie!
 • Międzyodrze pamiętam z przełomu lat 50 i 60 - urządzenia mechaniczne: śluzy i wszelkie rowy oraz stawki były sprawne, drożne.Można było bezpiecznie pospacerować, jechać rowerem... Przed kilku laty byłam na wycieczce Starą Odrą i śluzy widać gołym okiem niesprawne, wielkie ilości burzanów i innych chaszczy, to raj dla ptactwa, ale mam poważne obawy, czy nas zabezpieczą przed wielką wodą niwelując jej poziom. To gąbka przez cały czas kapiąca wodą.
 • Sława! Al Kaida prosi Allaha, by Kwaśniewskiego pochłonęła ziemia Grzegorz Sokół, Warszawa, Bartosz Węglarczyk, Waszyngton 01-04-2004, ostatnia aktualizacja 01-04-2004 07:28 Pochodzący z internetu raport, który w grudniu znaleźli norwescy wojskowi, przedstawił wczoraj posłom z sejmowej komisji ds. służb specjalnych szef wywiadu Zbigniew Siemiątkowski. "Gazeta" dwa tygodnie temu opisywała fragmenty raportu. Gdy 11 marca w Madrycie wybuchły bomby, Norwegowie zorientowal...
 • Pewno na te 844 drzewa około 830 to samosiejki, drzewa owocowe albo takie, które w obwodzie mają kilkanaście centymetrów. I po co tyle hałasu!!!!! A tak poza tym: Czy przygotowywany projekt nie przewiduje nasadzenia nowej zieleni?!? Takiej uporządkowanej?!?
 • Jaką mapę drogowa? Stworzyli plan, jak się dziennikarze przyczepią do czegoś to głowa boli, można to powiedzieć na wiele sposobów po polsku i będzie jaśniej. "Wyznaczyli mapę drogową" - już pomijam, że mapy nie można wyznaczyć, można stworzyć, narysować, etc. A wyznaczyć, wytyczyć można drogę.
 • Doskonala analiza,prawie genialna... "Iskrą rozpalającą pożar, który pochłonął postkomunizm", było to, że postkomuniści postanowili zaatakować dotychczasową "podporę systemu pożyczonej legitymizacji" - "Gazetę Wyborczą". Ich błędem było też to, że zaatakowali inne ważne media. Według wersji historii zaprezentowanej Amerykanom przez Kaczyńskiego to wszystko doprowadziło rok temu do zwycięstwa sił antypostkomunistycznych.
 • budżetowa - mam taką nadzieję. Oczywiście "my" to towarzysze z SLD - komuna nigdy nie identyfikowała się ze społeczeństwem. Zaczekajmy ja mam nadzieję... że ich pochłonie.
 • czy ktoś może mi podpowiedzieć jak znaleźć informacje o sierialu animowanym sf "Szagmy,pochłonięte światy".Kiedyś emitowali go w TVP.Czy ktoś może wie czy mzon go jezsce zobczyć np. w arciwum TVP.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się