Forum   kock

kock

(8 wyników)
  • To całkiem możliwe (choć wolałbym szybciej) bo droga idzie po podmokłym terenie. Za to obwodnica Lublina będzie za jakieś 150 lat. Cały problem w tym, że jest za łatwo. Nie ma bagien. Prosta robota. A my nie lubimy czego co nie jest skomplikowane i z utrudnieniami.
  • Mam się tam wybrać i ew. zostać na kilka lat w pracy. CZy ktoś może napisać mi kilka słow o tym podobno uroczym mieście?
  • Kiedyś słyszałem w radiu Lublin, że policjanci zatrzymują innych policjantów prowadzących po pijaku tylko wtedy, jak zdarzy się jakiś wypadek. Zatrzymań bezwypadkowych podobno brak.
  • Przeszukałam wczoraj na wyszukiwarce, ale jeszcze się doinformuję :-) jaki to ma być rodzaj włóczki, jaka konkretnie włóczkę możecie polecić? Kocyk uniwersalny, na kada porę roku, no może z wyjatkiem ciepłego lata :-)
  • toratoratora.blox.pl/2009/10/BITWA-POD-KOCKIEM.html
  • Oto Hipokryta! Donald Tusk, syn żołnierza Wehrmachtu ma czelność jeździć na tego typu uroczystości aby zdobyć sobie 0.5 % więcej poparcia w sondażach.. nędzne.
  • Dotyczy zmian w WOK w Lublinie.Pan Obroślak nie powinien nigdy zostać dyrektorem tej jednostki .4,5 roku psucia tego ośrodka to wstyd dla poprzednich decydentów, ale tez i dla obecnych.Dlaczego "zrezygnował"? A to przecież nie koniec tej szopki.Dzieki uprzejmości dzisiejszej władzy wojewódzkiej plącze sie po WOK i ma czelność miec nadzieje zostać z-cą dyrektora! Napisał podanie!Panowie, to jakas paranoja.Ten zabieg kosmetyczny to ma byc zmiana, która pomoże odbudowac zszarganą opin...
  • Może ktoś zna jakieś obiekty, które powinny być powszechnie znane a są zazwyczaj niedostrzegane? Ja mam propozycję: Pałac Krobielowice na Dolnym Śląsku. www.palackrobielowice.com/glowna.html Dlaczego jest nieznany, mimo że tak przypomina Baranów Sandomierski? albo takie małe cudo: www.hotel-palac-kraskow.com.pl/ Może w końcu przestanie się pisać tak jakby była w Polsce tylko Kozłówka, Nieborów i Białystok
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się