Forum   podręczniki

podręczniki

(1304 wyniki)
 • Właśnie sobie uświadomiłam, że moja córka się (chyba) załapie. Mam się cieszyć czy bać?
 • Gdzie w Lublinie można najtaniej kupić podręczniki do szkoły?
 • Witajcie. Czy orientujecie się czy w roku szkolnym 2015/2016 podręczniki do pierwszej klasy też mają być darmowe? W naszej podstawówce nic na ten temat nie wiedzą :| Pozdrawiam.
 • Tanio sprzedam podręczniki do gimnazjum - stan bardzo dobry. Chemia ogólna i nieorganiczna cz.1 Bożena Kałuża i Andrzej Reych wyd. Żak Chemia organiczna cz.2 Bożena Kałuża i Andrzej Reych wyd. Żak Fizyka i astronomia moduł 1 „W świecie materii” wyd. Nowa Era Fizyka i astronomia moduł 2 „Mechanika ciepło” wyd. Nowa Era Geografia „Barwy świata” cz. 1 Maciej Jędrusik Danuta Jędrusik Jadwiga Tomalkiewicz Geografia „Polska i świat” cz. 2 Ma...
 • ;-) Rodzina wytypowała mnie, która lepiej od nich zna się na internecie, do zakupu podręczników. Różnica między internetem a księgarnią to jakieś 60 zł. Powoli to zadanie przerasta. Jednak dla dzieciaków w podstawówce łatwiej coś kupić. Ja mam za zadanie kupić książki dla brata do technikum. I albo nie ma książki, albo była i znikła albo w kilku księgarniach
 • Czy miał ktoś NIEPRZYJEMNOŚĆ pracować w podręcznikach panda?
 • Poratujcie mnie proszę, bo nic w necie nie widzę na ten temat. Mam dwójkę dzieci, ośmio- i dziesięciolatka. W przyszłym roku szkolnym to 3 i 4 klasa SP. Starsze idzie jako drugi rok z kolei nową podstawą programową i kupić możemy używane podręczniki. Patrząc jednak na poziom ich zniszczenia uznałam, że może warto jednak zainwestować w nowe... I tu rodzi się pytanie - czy młodsze idzie nową czy starą podstawą (tzn, taką jak starsze, czy jeszcze nowszą)? Sądząc po przerabianym programie je...
 • Uczeń, który z poprzednim korepetytorem wkuwał dużo słówek, ale brak podstaw gramatycznych. Chciałam wprowadzić NEF elementarny (gramatyka spoko), ale słówka banał. Chciałabym uzupełnić ambitniejszymi kserówkami, ale może znajdę podręcznik idealny z gramatyką i słówkami na silnym, zdolnym elementarnym jednak ;> Będę bardzo wdzięczna za sugestie :) Pozdrawiam!
 • Czy podręczniki w 4 klasie SP też można sklasyfikować jako ambitniejsze/lepsze analogicznie jak przy nauczaniu zintegrowanym? Moi już prawie 4-klasiści będą korzystać z "Słowa na start", "Matematyka z plusem", "Przyroda z pomysłem". Ktoś może się wypowiedzieć w temacie tych książek/programu?
 • Proszę o podpowiedź czy jeżeli mam już listę podręczników to powinnam je zakupić już teraz czy trochę jeszcze zaczekać? Mój syn zaczyna naukę w I klasie więc nie mam jeszcze doświadczenia w tego rodzaju zakupach. Proszę również o podpowiedź czy zakupy robić na allegro czy może w jakiejś księgarni.
 • Witam, prosiłabym o opinię nt. podręcznika Tropiciele do 1 klasy SP rodziców dzieci z niego korzystających. Moim zdaniem jest to podręcznik raczej średnio ambitny. Nie mam jednak zbyt dużego doświadczenia (pierwsze dziecko uczęszczające do szkoły) stąd też moja prośba. Poza tym pojawia sie sprawa wyboru podręczników do 2 klasy i ewentualna możliwość podsunięcia pomysłu -zmiany -pani nauczycielne np. na Nowe w szkole (czytałam dobre opinie), ale zamierzam jeszcze pogooglać. :) Pozdrawiam.
 • Być może temat zacznie wkrótce nas dotyczyć. Temat e-podręczników trafił do sejmu. Czy ktoś ma dziecko w szkole biorącej udział w pilotażu? . . .
 • WSiP juz 10 lat temp objecywall, ze zaprzestanie korumpowac szkoły, ale najwyraźniej nie zaprzestał. To bezwstydna korupcja, nic wiecej. Zamiast wysilic sie na lepsze podręczniki taniej jest przekupić szkoły, a płaca i tak rodzice. Ciekawe, ze prokuratorów to nie razi. Wydawcy nie są jedyni. A firmy ubezpieczeniowe? - bezpłatne ubepieczenie dla nauczycieli. A wycieczki szkolne? - bezpłatny udział dla nauczycieli i ich rodzin? fotografowie, firmy kateringowe, co chcecie
 • Lubię używać podręczników wiodących, choć korzystam z wielu i ,,biegam'' po różnych książkach w zależności od indyw. potrzeb uczniów. Jakie są Wasze wrażenia, z którymi materiałami pracuje Wam się najlepiej. Może stworzymy coś na zasadzie rankingu dobrych, wartościowych, dobrze przemyślanych podręczników/materiałów. Mój target, to uczniowie - od małych po maturę i dorośli - język ogólny, najczęściej początkujący po średniozaaw. Na początek moje typy: małe dzieci - Happy House/Happy str...
 • Czy znajdujecie błędy w podręcznikach Waszych dzieci (nauczanie początkowe)? Mój syn wczoraj nie radził sobie z pracą domową, bo nie wiedział, co znaczy słowo „wygl[b]a[/b]da”. Gdy mu powiedziałam, że to błąd w druku, bo ma być „wygl[b]ą[/b]da”, zrobił co trzeba było, po czym natknął się na kolejny błąd. Tym razem w rebusie. Był rysunek schodów, a pod spodem „sch” zostało przekreślone, a po przekreślonym „sch” było „= lo”. No i mojem...
 • Zastanawiam się czy sprzedawać podręczniki po synu z 4 klasy (pierwszy rok nowej podstawy programowej). Mam młodsze dziecko. Różnica roczników szkolnych - 5 lat (córka będzie w pierwszej klasie jak syn w szóstej). Zastanawiam się czy jest szansa, że przez ten czas podstawa a co za tym idzie podręcznik się nie zmieni. Kupca bym miała spokojnie, bo mam koleżanki które maja dzieci rok niżej w tej samej szkole. Miejsce do trzymania książek też mam. Tylko czy jest sens?
 • Od jakiegoś czasu korzystam z podr. Access ale w tym roku planuję zmianę.Myślałam o Next Move albo Interfaces.Co osądzicie o tych podręcznikach?A może polecacie coś innego? Dzięki:)
 • Do 4 klasy szkoły podstawowej dzisiaj w szkole księgarnia się wystawiła i zaśpiewała za komplet 476zł, w Empiku ten sam zestaw prawie 50zł taniej a w internecie tyle różnych księgarni, że nie mam głowy wpisywać w każdej 19 różnych pozycji, żeby porównać, może macie już sprawdzone? Z góry dziękuję.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się