Forum   studia pedagogiczne

studia pedagogiczne

(4 wyniki)
  • Witam, Od pazdziernika planuję rozpocząć studia o kierunku pedagogika wczesnoszkolna lub przedszkolna.(jeszcze się zastanawiam który z kierunków wybrać) Jednym z warunków jest zdanie sprawdzianu poprawności wymowy i predyspozycji muzycznych oraz sprawdzian predyspozycji do zawodu w formie pisemnego testu. Powiem szczerze że przeraża mnie trochę sprawdzian predyzpozycji muzycznych. Czy ktoś już może zdawał taki egzamin? można się w jakikolwiek sposób do niego przygotować?
  • po "p" wystepuje spółgłoska to "p" przekształca w "b" np.błot zamiast płot. poza tym równiez literka 'g' jest przekształcana w 'd'.... jak mogę mu pomóc w domu? jestem po studiach pedagogicznych, miałam na jednym semestrze zajecia z logopedii...ale jakos nie potrafię zdobytej wiedzy teoretycznej zastosować w praktyce... prosze o pomoc, jakies ćwiczenia itp. Dziękuję z góry za pomoc :)
  • Jestem studentka pierwszego roku germanistyki. Bardzo chcialabym studiowac ten kierunek w Anglii. Czy ktos wie, czy to jest mozliwe, jak sie to zalatwia i czy latwo sie dostac...? Nie mam pojecia jak mozna sie za to zabrac i od czego zaczac... Mam nadzieje,ze moja slaba znajomosc angielskiego nie bedzie jakas bariera. W Polsce na germanistyce zajecia prowadzone sa w jezyku niemieckim, mam nadzieje,ze tak to wyglada rowniez w Anglii.
  • Mam pytanie czy dyplom z High school, odpowiada polskiej maturze. Czy musze zdawac mature jesli chce isc na studia w Polsce?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?