Forum   politechnika koszalińska

politechnika koszalińska

(3 wyniki)
  • Witam. Mam pytanie do byłych i obecnych studentów Politechniki Koszalińskiej. Chciałbym tam pójść na studia na wydziale mechanicznym (najprawdopodobniej transport). Jaka jest atmosfera studiowania? Jaka kadra? Profesorowie wymagający i upierdliwi czy raczej przychylni studentowi? Jaki jest poziom (szczerze mówiąc to nie musi być wysoki)? Łatwo wylecieć? Czy warto iść na tą uczelnię? Powiem w ten sposób: jestem osobą uczącą się bardzo przeciętnie, w swojej rodzinnej Bydgoszczy na ATR-ze...
  • wybiera sie ktoś na politechnike koszalińska na europeistyke??z tego co wiem to jest to nowy kierunek na tej uczelni. czy sa tu studenci z tej uczelni?????bardzo prosze o informacje na temat tej politechniki-jaki panuje tam klimat?jacy sa wykladowcy, jakie sa dodatkowe zajecia?
  • - habilitacji brak, stado 50+ letnich doktorow z dorobkiem dydaktycznym jako samodzielini - polowa jak nie wiecej uczelni pada - niz - powszechnosc studiow III stopnia ktorymi lata sie niz na I i II stopniu - kupa ludzi z dr bez pracy bo wszystko zgarniaja 3-etatowcy z Flagowych Kto dopisze dalej?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?