Forum   politechnika warszawska

politechnika warszawska

(10 wyników)
  • Dostałam dzisiaj list z politechniki warszawskiej z wiadomością że nie zostałam przyjęta na studia (geodezja i kartografia). Napisali że mogę w ciągu 14 dni złożyć odwołanie. Warto?
  • Czy ktoś wie ile punktów trzeba było mieć w zeszłym roku żeby się dostać na pw? Piszcie o wszystkich kierunkach i wydziałach (co tylko wiecie), ale najbardziej interesuje mnie informatyka. Jak wam poszła fizyka i matma? Jaki próg przewidujecie w tym roku?
  • j/w chodzi mi głównie o ekonomię i inżynierię środowiska
  • Proszę o pomoc Czy mam szanse dostać się na PW mając z matmy podstawowej 60% rozszerzonej 50 i z języka tylko podstawę - 77% Warto składać nie mając rozszerzonej matury z języka obcego, czy kierunki geodezja i ekonomia sa tam bardzo oblegane? Może na koszalińskiej są większe szanse?
  • czy ktos się wybiera na geodezję i kartografie? jeśli tak to gdzie i z jakimi wynikami? miom marzeniem jes geodezja na PW ale złożyłam równiez na WAT. na PW chyba nie mam jednak szans bo matiura poszła mi ponizej oczekiwań. ang pp 78, mata pr 72, geografia pp 88, fiza pr 53-tylko :( Jak sądzicie ma jakieś szanse?
  • Co sądzicie o kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji?? Czy można zaliczyć ten kierunek do ''zawodu przyszłości'' ?? Lepiej jest to studiować na politechnice warszawskiej czy uniwersytecie ekonomicznym w Poznaniu? A może lepiej studiować geodezję?
  • Kto sie tam wybiera, na jaki kierunek i jak poszły egzaminy ?:> moja mata to około 90% podst i 70% rozsz
  • witam wszystkich, interesują mnie progi punktowe na takie kierunki: Inżynieria środowiska, Gospodarka przestrzenna, Geodezja i kartografia, szczególnie na politechnice warszawskiej, ale jeśli ktoś dysponuje danymi z innych uczelni, byłbym wdzięczny za ich udostępnienie. Najlepiej gdyby dotyczyły ostatniego naboru. Na stronach internetowych uczelni (poza Wrocławiem) nie znalazłem interesujących mnie informacji. Z góry dziękuję za pomoc.
  • lChciałbym studiować zarządzanie i inżynierie produkcji ale nie wiem na jakiej uczelni? Zastanawiam się czy wybrać Uniwersytetem ekonomicznym czy studiować na wydziale górnictwa i geologi na agh? Co według was powinienem wybrać i po której uczelni będzie łatwiej o prace?
  • Jak pewnie wiecie weszło rozporządzenie ministra o podziale uczelni na kategorie, w zależności od ich poziomu. www.mnisw.gov.pl/mein/index.jsp?place=Menu08&news_cat_id=970&layout=2 Dla informtyki www.mnisw.gov.pl/mein/_gAllery/18/05/18059/Matematyka_podstawy_informatyki.pdf Instytut informatyki teoretycznej i stosowanej został zakwalifikowany do trzeciej kategorii !!! razem z UWM, rzeszowskim i zielonogórskim buahahaha!!! BUahahahaha :D Najepsza informatyka w Polsce buahahah ...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się