Forum   radomir

radomir

(13 wyniki)
 • Dzisiaj rano mąż opowiadał mi o znajomym Radku. Od razu pomyślałam o Radosławie, ale Jurek sprostował, że chodzi o Radomira. W pierwszej chwili byłam zdziwiona, ale teraz stwierdzam, że Radomir jest o wiele piękniejszym imieniem od Radosława (przynajmniej dla mnie). Podobnie z Jarkiem - Jarosława nie lubię, natomiast Jaromir mnie zauroczył. A jak wy odbieracie te imiona? Znacie kogoś, kto je nosi?
 • Radomir? (13)

  Witam. Planuje dać na imię Radomir - zdrob.-Rado. Czy według Was to fajne imię. Nie zrobię nim krzywdy dziecku?
 • Radomir schował się ze wstydu kiedy dowiedział się że jest nielegalnie sklonowanym tworem znanej od dawna postaci komiksowej "Kajko". A prawdziwym autorem jest Janusz Christa. Autor komiksów "Kajko i Kokosz",Asterix i Obelix" i innych.Ale władze Radomia nie bacząc na łamanie praw autorskich nagrodziły twórcę plagiatu i solennie nagrodziły.
 • ciekawa dyskusja nt zachowania na drodze w warunkach odbiegających od normalności ;-): forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=25789414&v=2&s=0 kto ma w niej rację: Radomir, czy Iberia? ja stawiam na Radomira PS. PLS, nie wdajemy się we wzajemną dyskusję na tym wątku, podajemy tylko swoje opinie.
 • Dawniej częste było nadawanie imion z kalendarza. W myśl tej zasady robimy sobie taki właśnie kalendarz, w którym codziennie odnotowujemy DWA imiona - męskie i żeńskie, które nadalibyśmy, gdyby był przymus nadawania imion z kalendarza. Nawet jeśli nie będzie danego dnia imienia, które by nas zachwycało, to z konieczności wybieramy jedno pasujące najbardziej, zamiast szukać fajnych w okolicy. pl.wikipedia.org/wiki/14_wrze%C5%9Bnia
 • Jeśli ta informacja się potwierdzi, będzie to nareszcie krok naprzód dla Barcy, a nie (jak przez ostatnie pół roku) do tyłu. A wielce prawdopodobne, że wraz z Anticem do drużyny dołączy Sorin i także lewa strona obrony będzie obsadzona. Oby...
 • A właściwie dwa pytania ;). Mój brat ma już dwie córki, najstarsza Rozalia ma 5 lat, młodsza Rebeka - 3. Teraz po raz kolejny zostanie ojcem i szukają imienia dla dziecka (nie wiadomo jeszcze czy chlopiec czy dziewczynka). Dla chlopca myśleli o Robercie, ale wydaje im się trochę zbyt popularne. Macie jakieś propozycje? I drugie pytanie - imie dla dziewczynki, oryginalne ale niezbyt "wymyślne", musi pasować do nazwiska "zwierzęcego" (coś jak Kot, Kogut itp.). Na drugie mała bę...
 • To chyba ten żyd który ostatnio był w Radomiu zadzwonił do Metzgerowej. A swoją drogą to prawda. Zadnych gadgetów związanych z Radomiem nie ma. Czy Radomir jest opatentowany?
 • Kolejna ciekawa baśń Pani Walentyny! Czekamy na publikację! :)
 • Chciałabym podarować komuś oryginalny prezent z naszego Radomia. Ciekawa jestem czy i gdzie mogę kupić maskotkę Radomira. Czy są takie dostępne z materiału lub pluszowe. Może ktoś wie ,prosze dać znać.
 • maskotke Radomira... stoi sobie na poleczce zaraz kolo pianina. ciekawe skad go wzieli. moze juz mozna gdzies kupic ? a tak swoja droga, to widzialem ostatnio na Rwanskiej fajny upominek z Radomia - recznie malowane miniatruki z widokami ciekwaych miejsc :)
 • to dobrze trafiłeś... możesz być moim pierwszym warszawskim klientem :-) Łączę twórczą pomysłowość z funkcjonalnością, a wszystko to jest doprawione dobrym smakiem... zainteresowana/-y ?? kontakt: Radomir Janus 0 606 879 777 lub 0 606 429 447 zapraszam serdecznie !
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się