Forum   remon

remon

(4 wyniki)
  • Chcialabym wyremontowac loggie w bloku typu rama H w Warszawie. Loggia ma 5 m dlugosci i 1,2 m szerokosci. Chcialabym polozyc gres/terakote na istniejace lastriko. Kilka lat temu w ramach ocieplania budynku pod oknami, na scianach bocznych i suficie polozono plyty, chyba styropianowe, ktore sa pomalowane jakas farba i nie tynkowane, wiec chce tez wykonczyc sciany. Ile moze mnie kosztowac taki remont? Czy ktos zna ekipe, ktora robi takie prace?
  • Planuje remont lazienki (ok. 4m2) w starym budowictwie w wawie, wstepna wycena robocizny (skucie i połozenie nowej glazury, wymiana hydrauliki,geberit, biały montaz, elektryka, sufit podwieszany, wymiana drzwi, obudowa wanny) to 3000pln. Czy to drogo?
  • Pierniczenie w bambus, lobby naftowe w Polsce jest silniejsze niż "betonowe" i dlatego powstają drogi asfaltowe. Poza tym nie ma fachowców którzy by potrafili je budować - co zresztą widać na już wybudowanych - nie są one takie dobre jak np. w Niemczech
  • Planuję remont łazienki i były u mnie już dwie potencjalne firmy, ocenić, doradzić i oczywiście wycenić. Łazienka ma 4 metry kwadratowe. Jedna z firm zaproponowała cenę 5500 zł, za robociznę. Jak myślicie? Czy to sporo?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się