stolarz

(5 wyników)
  • Mam zamiar wyjechac do Angli i pracowc jako stolarz .Proponuja mi 5/h,da sie za tyle przezyc ,mieszkaniei utrzymanie w moim zakresie.Wyjezdzal ktos z ITC
  • bylam ostatnio na delegacji, znam Cypryjczyka, który zatrudni Polaków, stolarzy - po szkole lub z doświadczeniem i jako-takim angielskim-zeby się dogadać. mogę przekazać kontakt.Szczegółów nie znam, ale jak ktoś odpowiada rysopisowi to ....może ...
  • mieszkanie samolot w obie strony umowa ubezpieczenie okolo 2000Euro na miesiac - warunek min.komunikatywny angielski dzwonic 003546918404 rozmowa po polsku
  • Chciałbym powysyłac troche życiorysów do firm w WB i Irlandii. Chodzi o to że część prac jakie wykonywałem były wykonywane na czarno. Z tego co wiem to w tych krajach bardzo zwraca się uwagę na dokumenty i referencje, więc nie wiem czy jest sens wspominać o tych pracach. Z drugiej strony jak wpisze tylko te legalne prace to moje CV będzie wyglądało marnie. Chcę się ubiegać o prace jako stolarz. Czy myślicie że oprócz tych prac związanych z zawodem powinienem wpisać takie jak dos...
  • zastanawiam się nad wyjazdem i nie wiem .straszą na czacie że cho,cho. znam sie na robocie ,z językiem to gorzej ,ale trzy lata się uczyłem.więc ? co Wy na to? POZDRO.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się