Forum   komsomolskie

komsomolskie

(13 wyniki)
  • obchodzenie swieta wojska polskiego i cudu nad Wisla a pan Prezydent Komorowski buduje im pomniki za agresje w 1920r.Natomiast Pan minister Sikorski robi szkolenie naszych ambasadorow w Warszawie przez ministra Lawrowa.Znowu pouczaja nas jakie swieta mamy obchodzic bo jeszcze jest jedna agresja czerwonej armi w 1939r.Zycze polityko PO aby zastanowili sie co robia bo ZSRR moze wrocic w Polsce.
  • Z tego co mi wiadomo to Polacy najpierw byli w Kijowie,a potem Rosjanie nad Wisłą. Linia Curzona była wyznaczona przez świat, my na to się nie zgadzaliśmy. W efekcie na 19 lat przesunęliśmy granicę na wschód o 200 kilometrów. Czy koszty tego nie były zbyt duże? Czy mieliśmy na tyle siły by nie liczyć się z innymi narodami,z opinią Europy? Czy nam ta wojna była potrzebna? Czy potrzebne było Powstanie Warszawskie? Odnoszę wrażenie,że gdyby Polska była taką potęgą jak USA czy Rosja, to świ...
  • Koniec koncow "Prawda" mowi prawde. Jesli gazeta nosi nazwe "Prawda" to oznacza ze jest to ironiczna nazwa gazety aby tej prawdy nie odzwierciedlac. Innymi slowy poprostu kalmac. Jedno ich klamstwo unieszczesliwilo ponad 100 tys ludzi zwiazanych krwia z ofiarami tego mordu. Jesli sie klamie ponad 70 lat to juz nie jest to zwykle klamstewko to patologiczne klamstwo w skali narodowej. Zatem niech rosjanie nie dziwia sie ze ich nie lubimy.
  • Regularna konsumpcja alkoholu sprawia,ze pojawiaja sie nowe komorki nerwowe,czyli picie jest pozyteczne,gdyz zwieksza sie potencjal mozgu. "KP,dochodzi do wniosku,ze "osiagnawszy poprawe pracy mozgu,trzeba w pore wysilkiem woli przystopowac. By nie stac sie zbyt madrym alkoholikiem. www.wiadomosci.tvp.com.pl/ Ps.A ja wodki nie lubie,wino chyba tez moze byc-tylko ile tego trzeba wypic? No nic,napijmy sie ...za nasz potencjal:-)))
  • Znamienne jest milczenie kaczego rządu. Pamiętamy, że kiedy o Polsce krytycznie pisały gazety zachodnie, to zi0br0 chciało od razu dziennikarzy oskarżyć i wtrącić w tiurmu; kiedy pisze się coś krytycznego w Rosji, kaczki posłusznie spuszczają dzioby. Kolejny znak tego, komu tak naprawdę służy kaczy rząd i kolejna rzecz, która pomaga zrozumieć przyjaźć PiSd z ruskim agentem Rydzykiem.
  • To bardzo ciekawe. Chętnie bym się dowiedział bliżej o tej bitwie i zobaczyłbym te pozostałości umocnień.
  • Dziś trzy polskie trupy w Afganistanie za Condelisę Rice, Lecha Kaczyskiego i Donalda Tuska. Polegli broniąc światowych zysków USA z rozkazu rządu Donalda Tuska, pod patronatem Lecha Kaczyskiego.
  • zawsze za bardzo przezywam..Nie umiem postepować z facetami. Sam daję z siebie wszystko a w zamian czasami dostaje kopa:) Jesem w zaiązku z fajnym facetem ,kochamy się ,mysle że on jest b.zaangażowany, ale w przypadku problemu..ja wpadam w rozpacz i histerię..placzę ,staram sie wyjasnic ..jak kretynka!!! Obiecuje sobie że juz nigdy i znowu sie powtarza!!zawsze jesteśmy w kontakcie..wczoraj napisałam sms na ktory nie odpowiedział..pod wieczór coś tam nabargał :) A ja juz rozpaćz i ...
  • ... uhonorować pana rodack2000 nagrodą "platynowego osła" za wątek dotyczący balkanizacji polski :) nadmieniam, że wrażenie jakie u jury wywołał ten wątek, spowodowało trwałą i nieusuwalną wesołość, powiązaną z bezdechem, łzawieniem a nawet bólem brzucha. oby więcęj takich postów! z komsomolskim pozdrowieniem, tow. stalin.
  • ... na zagospodarowanie tzw. Centralnego Rejonu Warszawy, czyli okolic PKiN? Bede dozgonnie wdzieczny za odpowiedz :-), inz. Mamon

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się