Forum eDziecko eRodzice emama
ZMIEŃ
      troskliwy

troskliwy

(4 wyniki)
    • znowu kolejna reklama co mnie wku... na maksa nie kupisz nutr... nie jestes troskliwym opiekunem? a ch... z tym, jak jestem chora to i tak wole rosol :-P
    • Jestem ciekawa kochane emamy jak żyjecie ze swoimi baaaardzo troskliwymi teściowymi. Ja ze swoją mieszkam już 5 lat i właściwie same powiedzcie czy jest się czego czepiać: !. wchodzi bez pukania /gdy drzwi zamknięte na klucz szarpie i woła tak długo aż otworzę albo obraża się ,że zamknięte/ !codziennie pyta :dokąd idziesz i kiedy wrócisz albo gdzie byłaś ! odbiera moje telefony i podsłuchuje rozmowy / mamy wspólny tel./ a gdy nie zdąży odebrać to wypytuje kto dzwonił i po co ! żle wychowuję ...
    • wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1329&wid=10034772&ticaid=160b1 "Z relacji jednej z pasażerek wynikało, że dziecko wsiadło na przystanku przy ul. Racławickiej." Ładnych kilka kilometrów przejechał 3-latek, i nikt się nie zainteresował, co dziecko w tym wieku robi samo w autobusie.
    • Wczoraj byliśmy na nartach.Gdy małemu już się odechciało dreptać na swoich nartkach,poszłam z nim do knajpki(w sumie restauracji).Zamówiłam coś do jedzenia i picia i poszłam z nim do toalety.Jako ,że toalety są na kluczyk to w drodze z wc poprosiłam synka by oddał klucz pani przy barze.Dumny poszedł i powiedział oddaję klucz od toalety.Poczułam się dumna z mojego trzylatka,gdyż dotyczas był nieśmiały i nigdy sam nie chciał podejść do obcych. Za jakąś godzine zjawił się mąż ,a ja ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się