Forum   uczelnia ekonomiczna

uczelnia ekonomiczna

(6 wyników)
  • rynek jest już przesycony ludźmi po ekonomi, zarządzaniu. Czy jeszcze po tym dałoby radę znaleźć dobrze płatną pracę za 5 lat we Wrocławiu lub okolicach?
  • Witam. W tym roku zdaje maturę i zastanawiam się na jaką uczelnie ekonomiczną się wybrać. Czy możecie mi coś doradzić? Czy lepiej iść na ekonomie na uniwersytet ekonomiczny czy na zwykły uniwersytet? SGH... odpada ponieważ nie zdawałem na maturze matmy.... a z tego co zdawałem będę miał gdzieś takie wyniki: ang roz - 65% geo roz - 75% wos roz - 65% hist roz - 80% Proszę o odpowiedz popartą argumentami dlaczego właśnie tak a nie inaczej :)
  • chciałabym studiowac kierunek humanistyczny, bo zdaje na maturze wos i historie, lecz mam jeden warunek, by na tym kierunku mozna by było dobrze nauczyc sie jezyków. Jednak wykluczam filologie
  • Wiadomo,że dzisiaj jednen kierunek to mało.Jestem na drugim roku filologii angielskiej i zastanawiam się jaki wybrać drugi kierunek żeby te 2 kierunki były dobrze wykorzystane.Może ktoś podjął juz taką decyzję i może poradzić.Chciałabym po studiach znależć pracę niekoniecznie w szkolnictwie.
  • Zapraszam zainteresowanych do rozpoczęcia indywidualnych zajęć. 0602 482 472
  • Wiem że za chwilę mnie zjedziecie, że nie mam większych problemów, że dostałem się na 2 uczelnie i jeszcze narzekam. Wiem też, że i tak sam musze podjąć decyzję ale może akurat odezwie się ktoś kto mi udzieli cennych porad. Co mam wybrać? Finanse i bankowość na AE czy zarządzanie na UJ?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?