Forum   uderzenia serca

uderzenia serca

(3 wyniki)
  • Miałam robione badanie Holtera i niestety wizytę u kardiologa mam dopiero w październiku. Proszę więc kogoś kto ma o tym pojęcie o napisane jakie są normy dla uderzeń serca na minutę. U mnie stwierdzono śrdnio 86, najmniej 56 (ale w czasie snu). Co mnie jednak zdziwiło, to to, że po przebiegnięciu ok 30 metrów za autobusem aparat wskazał że serce biło 174 razy na minutę. Ten wysiłek nie trwał nawet 1 minuty a tętno skoczyło dośc znacząco. Czy to normalne?
  • Kochani, Co może być następstwem nadprogramowych, dodatkowych kilka tysięcy uderzeń serca w ciągu doby aż do bigeminii i trigeminii włącznie? Ma to coś wspólnego z pęczkiem Hissa. Będę wdzięczna za wszelkie doświadczenia! Dodam tylko,że tego typu wyniki ma wysportowany, dużo ćwiczący (głw. basen) 54 letni mężczyzna, który oprócz lekkiego kłucia nie odczuwa żadnych innych dolegliwości? Prosze o szybką odpowiedź?
  • mierzyłem 3 razy 35, 36 i 40 na 20 sek na ulotce pisze możliwa tachykardia!!!!!!!!!1 wypiłem 1 kawe o 7 rano spałem 3 godz nie brałem imovane wczoraj bo wypiłem co zrobić???????????????????????????????????????????????????????????????????
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się