Forum   w górach

w górach

(7 wyników)
  • Witam. Od lutego jestem zatrudniona na 1/2 etatu. Jest to moja pierwsza praca na umowę o pracę, jestem w trakcie studiów. Z tego co wiem, to urlop należy mi się proporcjonalnie do ilości przepracowanych miesięcy. Tylko ile to tak naprawdę jest za miesiąc? Będę wdzięczna za pomoc :) Pozdrawiam.
  • Proszę o odpowiedź, czy jeśli jestem zatrudniona na umowę o pracę od czerwca, w lipcu wykorzytałam 4 dni urlopu wypoczynkowego (tego nabytego za czerwiec i tego który niejako nabywałam w lipcu), i teraz w sierpniu chciałabym wziąć 1 dzień wolnego to mogę to zrobić w ramach urlopu na żądanie? Za odpowiedzi będę wdzięczna.
  • Czytam i czytam ten kodeks pracy ale za glupia jestem. Jest taka sytuacja czlowiek pracuje od kilku lat w firmie (pelny etat, urlop 26 dni), w tym roku w styczniu przepracowal 17 dni i do konca marca od 17 stycznia byl na urlopie bezplatnym. Czy nalezy mu sie od 1 kwietnia urlop platny a jesli tak to w jakim wymiarze? Nie odsylajcie mnie do kodeksu, tam jest wszystko bez sensu :D.
  • Mam pytanie ile płaciliscie za rozliczenie pitu rocznego , oczywiście o ile płaciliście a nie robił to ktoś znajomy ???
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?