Forum   w urzędzie

w urzędzie

(96 wyników)
 • witajcie kochani... jest tyle ofert pracy w urzędach w Polsce... w urzędach rządowych, centralnych, samorządowych, skarbowych etc. etc. jakie macie opinie? o atmosferze? o mnoznikach? o nepotyzmie? o wydawaniu publicznych pieniedzy? o rekrutacjach? aplikuje na stanowisko specjalisty w urzedzie w Warszawie i chcialbym poznac wasze opinie :) yo! :-)
 • witam, mam pytanie: czy jest sens składać podanie do pracy w urzędach (np. zostawić podanie w kancelarii urzędu), jeżeli nie ma ogłoszeń na BIP-ie? czy istnieje w ogóle szansa, że zostanie to rozpatrzone? czy tylko i wyłącznie rekrutacja z ogłoszeń na BIP? z góry dzięki za odp.
 • Mam już 3 dekady, ale ciągle nie mogę uwierzyć, że w demokratycznym kraju ciągle dochodzi do takich przekrętów. Chciałabym zapytać: Czy są jakieś przepisy dzięki, którym można się dowiedzieć więcej ponad to, że konkurs na stanowisko xxxx wygrał pan XY, bo zdobył największą ilość punktów w obu etapach rekrutacji? Naiwnie brałam udział w konkursie na kierownicze stanowisko w jednym z UG. Spełniłam wszystkie wymagania formalne. Po pierwszym etapie wydawało mi, że było bardzo ok. Żadnyc...
 • konkurs jest dla picu.Dane stanowisko już jest zajęte dla królika i znajomych królika . I tyle w temacie
 • Witam Przeszedłem wstępny etap na jedno ze stanowisk - teraz zaproszą mnie na rozmowę. I zapewne na tej rozmowie padnie sakramentalne pytanie - ile chciałbym zarabiać. Jaką kwotę podać, jeżeli rekrutacja dotyczy szeregowego stanowiska? Bo powiedzieć za mało źle, a podać jakąś kwotę powyżej zarobków też nie wypada.
 • Mam pytanie: czy w urzędzie zapłacą mi więcej za wyższe wykształcenie, jeśli będę pracować na stanowisku, gdzie wymagane jest "co najmniej średnie"??? A drugie pytanie: czy jeśli jestem zatrudniona na zastępstwo, to czy mam jakies szanse byc przeniesiona na inne stanowisko, jesli osoba zastępowana wróci, czy muszę startować od nowa w konkursie???
 • Cześć, Czy wiecie jak wyglądają zarobki w urzędach kontroli skarbowej w zależności od stanowiska?
 • jakie wykształcenie kierunkowe trzeba mieć by starać się o pracę w urzędach stanu cywilnego?
 • Ubiegam się o pracę w Urzędzie Miasta w Warszawie. Zostałam już zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną i zastanawiam się jak się do niej przygotować. Jest to moja pierwsza rozmowa w takim miejscu w związku z czym poproszę o informacje, porady itp rzeczy:). I najważniejsze - w jakiej wysokości mam podać oczekiwania finansowe, żeby brzmiało to dosyć realnie.
 • Cóż, przeczytałam artykuł i stwierdzam, że dziennikarz powinien dostać burę, bo nawet nie sprawdził aktualnych stawek w urzędach. Wyższe. Przy czym i tak bardzo niskiem :/ Szkoda też, że nie napisali, że podwyżki nie są z marszu, tylko teraz musi wyjść odpowiednie rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów. Na stronie Kancelarii nie widnieją żadne (!) nowe rozporządzenia od czasu zmiany premiera. 2% podwyżki przy takiej inflacji - suuuuper.
 • Czy ktoś z was przechodził proces rekrutacji w urzędzie miasta gminy czy starostwie. Jak to wygląda. Warto składać dokumenty czy to pwszystko pic na wodę???
 • Mam dylemat. Pracuję w urzędzie miasta,lecz los podkusił i złożyłam CV do centrum księgowego na młodszego księgowego. Los chciał, że dostałam pracę (łącznie przyjęto 30 osób). Czy warto zamieniać urząd dla nowej firmy? Dodam, że praca obejmuje bardzo wąski wycinek księgowości, mianowicie zakupy towarów. Płaca porównywalna. Czekam niecierpliwie na rady, czas nagli.
 • Witam! Co byście wybrali? Pracę urzędnika za jakieś 1200PLN na rękę w Urzędzie Miasta czy jako Przedstawiciel handlowy dla jakiejś firmy???
 • 27 500 powinno stracić.. nie straciło nawet 1000.. to ile to procent? :) Podpowiedź, 2750 to 10% ;-)
 • Zależy mi na opiniach osób które orientują się w stażach, gdzie lepiej je odbywać w prywatnych firmach czy w urzędach typu US lub ZUS (jakie jest podejście do stażysty, i czy dużo jest nauki przepisów, są szanse na zatrudnienie, czy polskie urzędy traktują stażystę jak tanią siłę roboczą, itp)?
 • Czy ktoś z was brał kiedykolwiek udział w konkursie na stanowisko w dziale finansowo-księgowym w urzędzie, agencji lub funduszu państwowym? Jakich pytań można się spodziewać? Na czym skupić się wkuwając ustawę o finansach publicznych?
 • Witam Przeglądając oferty pracy natrafiłem na stanowisko informatyka w Wojewódzkim Inspektoracie i zastanawiam się jakie są stawki w urzędach - wiem że niższe niż w firmach komercyjnych ale ile miesięcznie można zarobić (netto) Obowiązki: serwis komputerowy, pomoc użytkownikom, dbanie o www, czyli żaden specjalista. Orientuje się ktokoliwek ?? ;)
 • Witam, czy ktoś może mi napisać ile może zarobić referent w Urzędzie Gminy na początek? Pozdrawiam
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się