Forum   wiśnia

wiśnia

(5 wyników)
  • Drogie WDPD wiele razy mi pomogłyście, wiec i teraz zwracam się z prośbą. Robię pierwszy raz konfitury z wiśni. Zgodnie z kilkoma przepisami wydrylowane owoce nieco ponad 2 kg zasypałam 2 kg cukru. Najpierw gotowałam i studziłam puszczony sok, a teraz całość owoce z sokiem. Niestety to wcale nie gęstnieje :-(. Dodałam nawet jeszcze cukru żelującego, lecz nic to nie pomogło, a całość słodka jest nie do jedzenia. Co robić, jak je uratować? Pomóżcie proszę.
  • po ilu miesiącach drewno wiśnia zmienia kolor na właściwy??? Wziąłem próbnik, zamówiłem, zapłaciłem i w domu rozczarowanie- za jasny odcień - ponad 2tyś w plecy. Podobno wiśnia zmienia odcień, ale próbnk miał 6 lat. Jak teraz robię remont to nie mam chęci czekać 6 lat na właściwy odcień. Jak to z tym tak na prawdę jest bo nie wiem co robić.
  • Bardzo przyjemny ten ogród.
  • Mam parkiet dębowy naturalny kolor i zastanawiam się jaki dobrać do niego kolor drzwi. Mój maż chce jaśniutki klon mi się podoba ciemna wiśnia ( czyli taki brąz - bo wiśnie to ja widzę czerwoną ale drzwi nazywają się własnie ciemna wiśnia). Co mi doradzicie?
  • no niby ze wsi jestem a nie wiem, musze sobie jakos zaplanowac remont domu, z garami a raczej przetworami, interesuja mnie truskawki, maliny, porzeczki...ale nie wiem kiedy sa najtansze, zeby cos z nich tworzyc a sloikow mam chyba z tysiac:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?