Forum   gilbert

gilbert

(6 wyników)
  • pamietacie matke gilberta w "co gryzie gilberta grape`a" - wieloryb kojarzycie bez sensu
  • ŁUPIEŻ RÓŻOWY GILBERTA CZY KTOŚ MIAŁ TĄ DOLEGLIWOŚĆ,DLACZEGO POWSTAJE I JAKIE JEST LECZENIE?
  • Ale jazda! "Gazeta" zorganizowała torunianom wizytę bardzo ważnego interesanta - pani etranżer(ki) Gabrielli ze Szwecji. Myjta sie tera ludzie częściej niż tylko w sobotę, a szczególnie pod pachami, wszak upały u nas niemiłosierne, a etranżer(ka) może was w każdej chwili zaskoczyć słodkim "Do You speak English?"
  • Cześć dziewczyny.Tak sobie teraz przypomniałam-jak wybierałam imię dla mojego dziecka będąc w ciąży,gdy już dowiedziałam się,że to chłopiec to miałam dylemat.Nazwisko niemieckie-Goetzen,do tego podobały mi się raptem cztery imiona(co nie znaczy,że mężowi też).Jednym z nich był Gilbert bo imię mało popularne i pasuje do nazwiska,oczywiście Iwo(mój syn)bardziej mi się podoba,ale jak będzie drugi syn to chyba dam mu tak na imię.Co sądzicie?
  • Dopadła mnie ta przypadłość,jest to podobno wirus.Dermatolog wypisał mi maść ale to nie zchodzi ale jeszcze powstaje więcej proszę o informacje o tej chorobie.Leczę to już 2-tydzień.
  • [i]"Chcąc dostać się do mieszkania, Fundela ponownie wymieniła zamki."[/i] A to ciekawe. Ja zwykle chcąc dostać się do mieszkania używam kluczy. Pani redaktor w stylu godnym GW próbuje ukryć, że zamki sforsowano przy pomocy ślusarza.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się