Forum   wielgie

wielgie

(6 wyników)
  • Tak, tak, O MAŁO CO! Wydaje mu się że zamek jest jego własnoscią i że jak sylwestra tam spędzi, wbrew zdrowemu rozsądkowi i odrobiny przyzwoitości, to pokaże sie jako wielki pan i władca. Tylko że na Wielkiego Pana to trza ćwoku maniery mieć. Ty, pyszałku z przerosniętym podgardlem i w pomiętych portkach raczej zasługujesz na miano wielgiego paniska. I ta prostacka gęba...
  • polskalokalna.pl/wiadomosci/wielkopolskie/news/oszukali-przez-internet-kilkaset-osob,1298274 Tyle się o tym pisze, a naiwnych ciągle nie brakuje. Powinni karać też tych amatorów tanich, wypasionych aut wpłacających zaliczki.
  • Smierc Rymera - nagla, dziwna, podejrzana..... Smierc Kustosa - nagla, dziwna, podejrzana..... Smierc Korfantego - nagla, dziwna, podejrzana..... Dla mnie Kustos to bohater, jeden z tych kilku prawdziwych: pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Kustos Wielki Slazak !
  • ...otrzymala Limanowa w prezencie. Oto on: "Limanowa Re: Czesław Niemen nie żyje Autor: ciupazka Data: 24.01.2004 19:12 + odpowiedz na list 30 stycznia w piątek o godz. 13-ej w kościele Św. Boromeusza a natępnie na Cmentarzu Powązkowskim (PAP) serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,1870641.html Na liczniku mam 5006, z ciekawości zajrzałam gdzieten 5000 tysiączny palnęłam... A szczęśćiarze, hehe... to w podzięce dla Facia, on wie za co! Hej! Telo.Pozdr.
  • Bo jo se mysla, ze najfajniejsze som te nasze slooooooooonskie. Pra?
  • ......to jest absolutny absurd....jestem tutaj na forum od kilku dni.......i dzisiaj ktos smie podszywac sie pod moj nick.......to jest cos czego nie jestem w staniee zrozumiec...po prostu po co?????? Co takie dzialanie ma na celu........o co chodzi.......co kto komu przeszkodzil...a nawet jezeji9 to co??????? Dla mnie to jest nie do przyjecia! pOZDRAWIAM NORMALNYCCH FORU8MOWICZOWW

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?