Forum   złota

złota

(2084 wyniki)
 • Mam takie pytanie, czy ktoś mógłby polecić jakieś punkty w Warszawie, które skupują złoto? Chcę sprzedać trochę złota, ale chciałabym się dowiedzieć, w których punktach można to najkorzystniej zrobić. Będę wdzięczna za pomoc.
 • Aż dziw, że ta sprawa wypłynęła do mediów poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,17519997,Gotowka__zloto__papiery_wartosciowe__udzialy_w_spolkach___.html#BoxLokPozImg "Deskur wzrusza ramionami", "zamyśla się Fortuniak" - skąd te miliony, sztaby złota, akcje, udziały? A ja ciągle się zamyślam, jak to możliwe, by w prywatnych łapskach księdza znalazły się dwie szkoły i parcele przy Głogowskiej.
 • Im wiecej australijski spade tym wiecej mam pieniedzy I to jest to piekno kupowac zlotko !
 • Wspomóżcie przyszłego narzeczonego. Podobno z białego złota nie pasuje później do złotej obrączki..... Z kolei białe złoto uważam za ładniejsze..
 • Gdzie w Trójmieście mógłbym sprzedać kawałek złota? Zależy mi na miejscu, gdzie mogę liczyć na wiarygodną wycenę i konkretną ofertę.. P.
 • finance.yahoo.com/news/central-banks-bought-most-gold-065443426.html wg artykułu, w całym 2012 b.c kupiły 535 ton złota. wygląda na to, ze trzeba będzie zmienić koncepcje i zacząć kupować złoto w erze elektronicznych transferów :)
 • mam nie dużo do sprzedania (nie nie po tacie) ale sprzedać chcę, jako złom to wiadomo ceny nie za fajne, z drugiej strony nie jest to atrakcyjna biżuteria tyko takie babcine mocno podpowiecie?
 • Czy jutro ruszy globalna lawina "wycofywania" złota przez różne podmioty, prywatne i państwowe? www.zerohedge.com/news/2013-01-14/it-begins-bundesbank-commence-repatriating-gold-new-york-fed www.handelsblatt.com/politik/deutschland/reserven-bundesbank-will-deutsches-gold-zurueckholen/v_detail_tab_print/7629600.html PS. Przeklejam wątek z zacnego forum PiG: forum.gazeta.pl/forum/w,17007,141786160,,Cienka_zlota_linia.html?v=2
 • Ludzie mają tendencję do przypisywania cudownych mocy, bytom, które wcześniej dowiodły swojej siły. Stąd pewnie wzięła się popularność nazistowskich wunderwaffe. I dlatego Hitler mógł rządzić do samego końca. Co z tego, że co bystrzejsi zdawali sobie sprawę z nieuniknionej katastrofy. Lud chciał być oszukiwany i był oszukiwany. Co zupełnie naturalne jest w końcu. Ludzie potrafią oszukiwać samych siebie więc oszukiwanie innych nie stanowi większego problemu. Ci bystrzejsi Niemcy, próbowali...
 • No i mamy stypę. Żałobnicy opłakują złoto. Nie masz już, na tym łez padole, Bezpiecznej Przystani. Oparcia i Fundamentu. Prócz króla dolara. Ma się rozumieć, w domyśle. To fatalna inwestycja i koncepcja, to całe złoto. Będzie spadać dalej, bo ... no właśnie. Tutaj coś cienko idzie narracja. I tutaj uśmiechamy się dyskretnie, wiedząc przecież, że jesteśmy w teatrze, na farsie utrzymanej w konwencji dramatu pt. "Wojna walutowa". I mimo, że przedstawienie jest bardziej sugestywne, niż słuchow...
 • W wątku wyszła sprawa inkaskiego złota, czyli łupów przywiezionych przez Hiszpanów z Nowego Świata. To spowodowało określone, tragiczne konsekwencje dla samej Hiszpanii i całej Europy, o czym za chwilę. Jednakże uznałem, że warto napisać parę słów z gatunku o historii pieniądza. Znalazłem kiedyś w jakiejś mądrej książce na ten temat ciekawy wątek, którym (osobom myślącym) winien wiele wyjaśnić, jeśli chodzi o ewolucję tak gospodarki europejskiej, jak i systemu feudalnego. Tak się składa, ż...
 • Powrót w jakiejś formie do prawdziwego pieniądza jest moim zdaniem prawie nieunikniony. Tak jak to zawsze bywało, po okresach szaleństw, grzechów, rozpusty, przychodzi czas pokuty i odbudowywania wzajemnego zaufania. Ten czas się zbliża nieuchronnie. Jedyne co może go odwlec w nieskończoność, to rząd światowy lub duża, permamentna wojna. Taka jak u Orwella. Nie chcę straszyć ale standard złota jawi się zatem jak wybawienie.
 • Witam gdzie najtaniej kupie złoto w Ciechanowie najlepiej próby 585 czy jak tam sie pisze , dokładnie chodzi mi o obrączki . z góry dziekuje za poważne odpowiedzi :)
 • Witam, niedawno udało mi się zaoszczędzić trochę pieniędzy i chciałbym je jakoś zainwestować. Nie interesują mnie raczej agresywne fundusze lub akcje, bo tutaj jest chyba za duże ryzyko. Moglibyście mi coś zasugerować? Myślałem o złocie...mam do dyspozycji 20 000 zł
 • Amber Gold część sztabek metali szlachetnych zarekwirowano z sejfu jednej z firm owego przedsiębiorstwa. Ponoć brakuje jeszcze parę sztabek złota. A może to prawda, zostały zdeponowane w zachodnich bankach, [b]ale ja nie o tym, choć temat tak by sugerował.[/b] Bardziej interesuje mnie sprawa ponad 107 ton ( słownie sto siedem ton ) złota, które to [b]sanacyjna złodziejska łobuzeria przed wybuchem II wojny światowej wywiozła z kraju i zdeponowała w londyńskich bankach.[/b] Ponoć to złoto j...
 • Inwestowanie w złoto i srebro na stronie z tego co czytałem to strona ma same opinie pozytywne. W dodatku otrzymujemy na próbę inwestycji 1g złota lub jedną uncję srebra to załeży od konta, które wybraliśmy. Ja wybrałem opcję inwestycja w srebro bo od jakiegoś miesiąca widać wyrazne spadki. Moim zdaniem warto się tą stroną zainteresować, ponieważ jest to jakaś alternatywa na zainwestowanie wolnych środków.
 • Nie wysilił się. Lipne złoto za kasę na paliwo to stary numer.
 • Tak się czasami zastanawiam, 3 króli, królów, magów itp. itd. przyniosło do stajenki złoto, mirrę i kadzidło (te 2 ostatnie w starożytności były droższe niż złoto) :). Ewangelia nic na ten temat nie mówi, ale co się stało z tymi bogactwami w późniejszym czasie? Czy Rodzina Maryjna roztrwoniła je? A może ktoś zdefraudował? Ciekawe .... :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?