Forum   zadręczony

zadręczony

(11 wyników)
  • Jestem okropna ,zadręczam was na raty...naprawdę mi przykro...ale proszę napiszcie jaki rozmiarn kupować ubranek...tak z doświadczenia...zastanawiam się nad 50-52 ale nie wiem czy nie będą za duże ....bardzo wam dziękuję:)
  • Hej mamuski. Znalazlam ostatnio mój stary wątek forum.gazeta.pl/forum/w,566,107733624,107733624,Wariuje_.html i sobie przypomniałam jak było mi wtedy ciężko...heh - ale najważniejsze, że to przetrwałam, a naprawdę bylo warto i z perspektywy czasu wiem, ze nie mogłam im dać więcej niz czas, nawet kosztem niemalże załamania nerwowego:) Teraz też nieraz doprowadzają mnie moje chlopaki do szału (aktualnie 4 l. i 2, 5 l.), bo sa wyjatkowo żywiołowymi dziećmi, ale to juz nie jest taki hardc...
  • Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, inaczej bezsenna noc przede mną :) Ksiązka dla dzieci, na oko w wieku środkowo podstawówkowym. Dosyć specyficzna w klimacie. Bohaterami byli między innymi Sumak i Makar Onmu Szelki. I na jakiejś pustyni byli?
  • Złośliwi komisarze zawistnie sprawią, że biedni eurosceptycy już nie będą mogli podniecać się prostowaniem ogórków. I co teraz eurosceptycy poczną? Pomrą z żalu chyba! gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33206,5904410,UE__Koniec_z_regulowaniem_krzywizny_ogorka.html
  • To wynika z zeznań aresztanta, który podsłuchał policjantów. Ciekawe. Facet podobno podsłuchał to w 2007. Miał odwagę napisać do naczelnika więzienia. Donos przeleżał 2 lata. Jeżeli to prawda, to większy Kaczor i Ziobro powinni zgnić w więzieniu. M.
  • Nie wycinajcie drzew. A juz w zadnym razie nie przycinajcie ich tak jak w innych punktach miasta - zostaly tylko sterczace i poskrecane kikuty. Ten pyl jest naprawde tak uciazliwy? Pana Autora odsylam do alergologa - ten bialy pylek _nie uczula_. Tego co uczula _nie widac_.
  • Przeciez takie zachowanie młodzieży jest chore... Ci ludzie nie tylko dopuscili sie popełninia przestępstwa... Oni powinni znalezc sie pod opieką psychitrów... Gdyby kazdy tak traktował swojego przełozonego... Nawet nie chce o tym myślec... I nie szukajmy winnych wsród innych nauczycieli, czy tego anglisty... Winni są uczniowie, a takze ich rodzice, którzy nie potrafili wychowac swojego potomstwa... Gdybym ja znalazła sie w tej klasie i grupa uczniów zaczełaby sie znęcac nad prof...
  • Uczniowie zawsze zrobią tyle na ile im się pozwoli. Nie bez powodu na studiach nauczyciele uczą się psychologii i psychopedagogiki tylko po to żeby radzić sobie w takich sytuacjach, a raczej żeby do nich nie dopuścić. Współczuję facetowi ale powinien chyba pomyśleć o innej pracy.
  • Każdy, kto ma chociaż minimalne pojęcie o istocie wymiaru sprawiedliwości wie, że w zgodzie z prawem nikogo w tym procesie skazać nie można. Jak już kiedyś napisałem, Polska wniosła tą i kilkoma innymi sprawami własny, oryginalny wkład do dorobku światowego sądownictwa. Zadręczenie procesem.
  • powinni wszystkich wywalic ze szkoly! bez zbednego gadania!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się