Forum   zaparcia nawykowe

zaparcia nawykowe

(3 wyniki)
  • Mam 2,5 letnia córeczkę, która cierpi na zaparcia nawykowe.Jestem przerazona bo ostatnio nic nie działa nawet czopek.Po 7 dniach nie zrobienia kupy zrobiliśmy wlew. Teraz mija dzień czwarty i znowu nic.Nie będziemy mieli wyjścia i trzeba znów zrobić wlew.A to dla dziecka jest koszmarne przeżycie.Czytałam na którymś z forów,ze homeopatia może pomóc w takich przypadkach.Czy ktoś tego doświadczył? Prosze o pomoc.
  • Badania(5)

    bardzo proszę o odpowiedz: po co robi się badania metaboliczne? co mają wykazać bądź nie? I gdzie można zrobić badania w kierunku zatrucia metalami,np rtęcią w Warszawie??
  • Mam pytanko. Dziecko nie moze się wypróżnic. Często nie robi kupki 6 dni. Robiliśmu przeróżne badania i nic. Mała jest bardzo żywym dzieckiem lecz kiedy pojawiają się problemy z wypróznieniem jest bardzo smętna, smutna i blada. Bardzo boi się zrobic kupki ponieważ obawja się bólu. Przeważnie ma twardą kupkę i kiedy już robi to nawet potrafi powstrzymac ten proces. Czasami chowa się w kąt (kiedy już czuje, że chce zrobic)i znowu wszystko robi żeby nie zrobic kupki ale jest to po ...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się