Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      zatkane ucho

zatkane ucho

(5 wyników)
    • w srode dostałam angine i zapalenie ucha , byłam u lekarza przepisał antybioyk amoksiklav i atecortin. gardło przeszło ucho juz nie boli ale jest zatkane byłam wczoraj u laryngologa przepsał sinupret , beclonasal areozol do nosa, i antybiotyk . ale moze cos poradzicie innego bo nie usmiecha mi sie brac 2 opakowania antybiotyku jak mam ponoc zatkana trabke suchowa a nie mam juz stanu zapalnego. dzieki
    • Witam, Czym może byc spowodowane uczucie zatkanego i bolacego ucha trwające już 10 dni, mimo brania antybiotyku (amoksiklav)? Czy antybiotyk jest nietrafiony czy może byc jakś inna przyczyna? Wizyta u lekarza dopiero we wtorek, a mąz mi głuchnie coraz bardziej (chyba że udaje;-)) Czy miała ktoras z Was takie przejścia?
    • mam problem z jednym uchem, jest zatkane i ni slysze na nie, boje sie isc do lekarza bo takie czyszczenie ucha podobno boli, czy mozna jakos przetkac, dodam ze ucho mnie zbyt nie boli.
    • moze ktos z Was mial kiedys zatkane ucho od zbyt duzej ilosci wydzielanego wosku?ucho nie boli ale nie slysze na nie,co z tym zrobic?moze ktos cos mi poradzi bede b.wdzieczna,znacie jakies dobre krople lub leki na ta przypadlosc?
    • Obudziłam się dziś ranoz zatkanym uchem. Troche gorzej na nie słyszę, próbowałam już przepłukać je wodą i zatykać nos i usta i dmuchać, ale to nic nie dało. Prosze, pomóżcie, ja już nie wiem co mogę z nim zrobić!
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się