Dodaj do ulubionych

zatkane ucho

20.04.05, 09:25
moze ktos z Was mial kiedys zatkane ucho od zbyt duzej ilosci wydzielanego
wosku?ucho nie boli ale nie slysze na nie,co z tym zrobic?moze ktos cos mi
poradzi bede b.wdzieczna,znacie jakies dobre krople lub leki na ta
przypadlosc?
Obserwuj wątek
    • theday Re: zatkane ucho 20.04.05, 09:28
      idziesz do lekarza pierwszego kontaktu - tam dostajesz skierowanie do
      laryngologa- idziesz do laryngologa a on robi płukanie ucha taką dużą strzykawą
      z płynem który wypłucze woskowinę- to nie boli a jest skuteczne tylko musisz
      się nieco nachodzić
    • Gość: mm Re: zatkane ucho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.05, 15:29
      w aptece mozna kupoic bez recepty krople otinum. jesli to tylko nadmiar wosku to
      pomoże, ale jak już ci wczesniej pisano - umów sie do laryngologa.
      I broń boże nie próbuj sama czyścic ucha patyczkami... ja sobie tak zrobiłam
      niezły stan zapalny...
      sa tez zabiegi w salonach piękności tzw. świecowanie uszu. wkłada sie w uszy
      takie specjalne fiolki które wypalając się w jakiś sposób wyciągają "śmieci" z
      uszu. Dobre, sprawdzone na obojgu moich rodziców. poprawia słyszenie. nie boli.
      tylko uszy musza być zdrowe nie może być w nich żadnego stanu zapalnego.
    • Gość: miriam Re: zatkane ucho IP: *.chello.pl 21.04.05, 22:14
      płukanie uszka u laryngologa - to nawet miłe - pani ci płucze wodą pod dużym
      ciśnieniem ucho i czujesz tylko takie delikatne swędzenie. Nie ma sie czego
      bać. Laryngolog może ci przepisać jakieś leki, wkraplacze - ale to na receptę.
      Odwagi!!!!
    • Gość: lira Re: zatkane ucho IP: 146.155.190.* 23.04.05, 22:45
      ja mialam ten klopot bardzo dlugi czas, kolejni laryngolodzy przepisywali rozne
      rzeczy, Zwalali wine na alergie itd. wreszcie jakiś porzadny lekarz polecił
      płukanie ucha parafina w płynie (mozna kupic w aptece) - kilka dni pod rzad dla
      oczyszczenia, raz na jakis czas - profilaktycznie. ewentualnie myc tym uszy
      zamiast woda. dziala idealnie, bez leków zadnych i kropelek.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka