Forum   katarzyna groniec

katarzyna groniec

(4 wyniki)
  • Słuchaliście? Chciałam powiedziec, że bardzo ładna ta płyta. Nastrojowa, smutna, z tekstami, które nawet bez muzyki robią wrażenie.
  • witam was serdecznie! czy ktoś z was zna i jest wielbicielem twórczości kasi groniec? jej nowa płyta przypadki jest piękna.wrażliwa,zmysłowa,wyciszająca,przewrotna... czy ktoś z was jej słuchał?
  • Oglądałam dzisiaj na dwójce koncert galowy Przeglądu Piosenki Aktorskiej poświęconemu Markowi Grechucie. To znaczy powinnam raczej napisać próbowałam oglądać bo po pierwszych minutach programu zaczęłam się dziwić co zrobiono z utworami Grechuty i nie przestawałam się dziwić mniej więcej do połowy programu.Miałam złudną nadzieję,że doczekam się normalnej,a nie udziwnionej interpretacji tych piosenek.Potem już nie zdzierżyłam. "Mistrza" wg mnie miała Katarzyna Groniec-jej wykonanie ...
  • Opera za trzy grosze inauguruje sezon Teatru Muzycznego Operetki Wrocławskiej. Premiera odbedzie się 24 października. Zapraszam na forum regionalne Wrocław Kultura aby uzyskać więcej informacji na temat tej ważnej i ciekawej propozycji kulturalnej między innymi ze względu na osoby, które pracują nad tą sztuką.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?