Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      zawroty glowy

zawroty glowy

(21 wyników)
    • Witam dziewczyny! Zauwazylam, ze od kilku dni tak dziwnie kreci mi sie w glowie. Oczywiscie juz zaczynam panikowac co to moze byc. Dodam, ze od jakiegos miesiaca biore magnez i wapn w tabletkach. Czy mozliwe, ze mam juz nadmiar w organizmie i stad te zawroty glowy?
    • Witam, pare dni temu bylam na koncercie i od tego czasu szumi mi w uszach i mam zawroty glowy, i kiepsko widze, bardzo sie boje czy ten halas mi nie zaszkodzil trwale?neurolog zbagatelizowal sprawe, czy to przejdzie? nigdy wczesniej nie bylam na koncercie
    • mam pytanie bo lecze zatoki, nie bola mnie juz, ale cos z nich schodzi i caly czas cos tam sie dzieje, jest "poruszenie", reakcja na leki. No i zaczelo mi sie w glowie troche krecic. Czy to normlane przy zatokach? Ze powoduja one zawroty glowy? Pytam osob, ktore mialy doswiadczenie z chorymi zatokami ... Bo tak mi sie kojarzy, ze czasem nawet przy katarze w glowie sie kreci.
    • od pewnego czasu mam bardzo silne zawroty glowy, nie bylam u lekarza bo myslalam na poczatku ze to z silnego stresu ktory ostatnio mialam i poprostu z przemeczenia, wiec troche odpoczelam ale zawroty nie minely a wrecz przeciwnie nasilily sie tak bardzo ze nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac, dzis mialam wizyte u lekarza ale czulam sie tak koszmarnie ze nie bylam wstanie wstac wogole z lozka.Czy ktos tak mial? czym to moze byc spowodowane? wyniki wyszly mi ok.
    • Mam od dwoch dni zawroty glowy-raz silniejsze,raz delikatne.Mam sennosc i troche mdlosci.Czy to przez te pogode?,a moze dlatego,ze mam niskie cisnienie (90/60).boje sie,ze to jakas powazniejsza choroba.Wczoraj wstalam i nic,a popoludniu zaczelo sie .Dzis wstalam i tylko przez moment bylo dobrze,a teraz jest ciagle karuzela w glowie.Jak leze jest lepiej lub-calkiem przechodzi.Moze to przez stres?Moze ktoras z was wie co to jest?.Dziekuje za odpowiedzi.
    • ....tz.jak leze i skrece glowa w prawo..czasami tez w lewo...czy moze ktos tak mial?
    • witam, od wczorajszego ranka prawie caly czas kreci mi sie glowie- utrudnia to jakiekolwiek funkcjonowanie, samochodem w ogole nie dam rady jezdzic, ciezko tez sie uczyc:/ Dodam, ze wczoraj mialam dziwne skoki cisnienia, szczegolnie, ze zawsze mam b. niskie, a wczoraj nagle 147/60, pozniej juz zwykle ok 115/65. Puls mam niby zawsze podwyzszony, wczoraj jednak mialam np. 106, 100 itd. Nigdy w zyciu takich zawrot nie mialam, diagnostyke typu badania krwi robie regularnie, ekg w c...
    • Mam je juz od miesiaca i tylko wtedy jak leze i skrecam glowa w prawo...ostatnio mialam pol roku temu i po 3 tyg.minelo...teraz mam juz 4 tyg....mial moze ktos z Was cos takiego?-- ♥ Amelka ♥ i ♥ Nicole ♥
    • witam, mam nerwice , do tej pory jakos radzilam sobie biorac tabletki uspokajajace bez recepty, ale teraz juz chyba nie dzialaja. te zawroty glowy mnie dobijaja, a do tego to zmeczenie, mam wrazenie ze zaraz upadne. robilam badania krwi na wszelki wypadek zeby sie upewnic ze niczego mi nie brakuje w organizmie i sa w porzadku. moze macie jakies sposoby radzenia sobie z tym wszystkim?? bede wdzieczna za kazda informacje. wiem ze z nerwicami to sie idzie do specjalisty ale juz takie...
    • Pani Doctor, od jakichs 2,3 tygodni kreci mi sie w glowie. Czasami sa to tylko takie mroczki przez oczami, a czasami typowy zawrot glowy (raz zemdlalam) Jakie moga byc tego przyczyny?? czy moze to byc zwiazane ze zmiana tabletek antykoncepcyjnych ( z milvane na triquilar 4 tyg temu) lub z zamrozeniem nadzerki (3 tygodnie temu) Wszystko inne (srodowisko, sposob odzywiania itd) sie u mnie nie zmienily.
    • mam problem od kilku miesiecy. a wiec zaczelo sie 2 dni po porodzie zmeczenie i zawroty ale wtedy myslalam ze to zwiazane z przemeczeniem poporodowym.tyle tylko ze trwa to juz ROK .wyniki badan moczu i krwi sa ok a ja mam dni ze bym tylko spala albo siedziala i nie ruszala sie z miejsca.nie kreci mi sie w glowie tylko mam wrazenie ze sie przewroce. prosze poradzcie jakie badania zrobic zebym sie dowiedziala co to jest. aha lekarz twierdzi ze moze to byc nerwica :( ale czy napewno?...
    • witam Od kilku dni mam zawroty głowy kiedy się kładę.Co to może być? Jakieś problemy z ciśnieniem? Zawsze miałam bardzo niskie ciśnienie nawet w obu ciążach- lekarz się śmiał pytajac "czy jeszcze żyję" bo pomiar był przeważnie 50-60/80-90 Nie robi mi się ciemno przed oczami tylko takie mam uczucie jakby ktoś mi zamieszał łyżeczką w głowie jak w szklance z herbatą. Nie biorę żadnych leków, nie jestem wegetarianką, skończyłam ostatnio miesiączkować -może to od tego (choć nigdy niczego...
    • prosze o pomoc!!od 6 dni prawie codziennie mam zawroty glowy,jak leze jest ok , jak chdze to mam uczucie jak bym sie miala przewrocic,dzieje sie tak tez jak podnosze glowe do gory.mam male dziecko 12miesieczne , ktore karmie piersia.
    • oczami,literki mi skacza przed oczami jak czytam,czuje jakbym byla oderwana od rzeczywistosci,faluje, to moje subeiktywne odczucia bo chodze prosto ,objawy te niby nie sa duze bo staram sie funkcjonowac normalnie ale jednak to mnie rozprasza i denerwuje bo wiem ze cos jest nie tak, inaczej,mecze sie juz z tym 2 miesiace, mialam juz RTG glowy ,rezonans magnetyczny glowy(oczywiscie za wlasne pieniadze bo o skierowaniu nie mam co marzyc},EEG,wszystkie te badania wyszly w normie, a l...
    • blagam was o informacje !!!! lekarz kazal mi zrobic test ciazowy z obawy pzred ciaza pozamaciczna - objawy min. zawroty glowy, kolatanie serca, oraz okres ktory zaczal sie o tydzien wczesniej przy regularnym zazywaniu pigulek....po badaniu usg kazal mi najpierw zrobic test i jesli wyjdzie ujemny brac tabletki ergotaminum tartaricum przez kilka dni na zatrzymanie krwawienia (poniewaz odstawiam pigulki) test wyszedl ujemny czy to wystarczy zeby wykluczyc podejrzenie ciazy pozamacz...
    • Dziewczyny, jestem w kropce :( Okres spóźnia mi sie już 5 dzień i nie wiem co robić. W ciąży nie jestem, bo zawsze się zabezpieczam, wiec co to może być ? Czy duży stres może opóźnić okres?
    • Anemia(8)

Drogia Pani Doktor i Forumowiczki! Mam do Was pytanie jakie sa objawy anemii. Sama sie zastanawiam bo od jakiegos czasu kiepsko sie czuje, mam silne zawroty glowy, mroczki, bardzo spadlo mi tetno ( ze 120 na 60 a zawsze mialam wysokie cisnienie). Dodam ze pol roku temu mialam cesarke podczas ktorej stracilam okolo 750 ml krwi, nie mialam tranfuzji a zelaza nie przyjmowalam bo skutki uboczne byly silne. Przez ostatnie 6 miesiecy okolo 4 miesiecy krwawilam z roznych powodow ( m.in. ...
    • Czy pogoda ma duzy wplyw na samopoczucie nadcisnieniowcow??? ODkad cisnienie "na dworze" jest tak wysokie, mam zawroty glowy... bylam juz z tym u lekarza, ponoc mozliwe ze wlasnie tym jest ono spowodowane. ja jednak chce spytac, czy nadcisnieniowcy cierpia kiedy cisnienie na dworze jest tak wysokie??? Czy w ogole ma to jakikolwiek wplyw? Pozdrawiam i czekam na wiesci...
    • jestem w 8 tygodniu ciazy - ostatnio pisalam o klujacym bolu w podbrzuszu a dzis w nocy - 5 rano zlapal mnie tez jakis bol w podbuszu poszlam do lazienki (bo od razu zachcialo mi sie siusiu) a w lazience??? nagle zaczelo mi sie krecic w glowie - przed oczami widzialam jakies mroczki (cos w stylu jak nagle sie wstanie i przez chwile nic sie nie widzi) - ale u mnie trwalo to troche dluzej niz "troche" do tego zrobilo mi sie starsznie goraco - rety! jak ja sie spocilam czulam jak rece m...
    • bylo tak: caly tydzien (druga polowa cyklu) bardzo dziwnie sie czulam, zawroty glowy, nudnosci, podwyzszona temperatura, bol piersi i dziwne bole podbrzusza - sadzilam juz ze to ciaza! 7 dnia takich objawow (29 dc, przy czym cykle mam ostatnio 33dniowe) dziwne plamienie i ustapienie nudnosci i zawrotow, a kolejnego dnia bardzo obfite krwawienie z typowymi bolami miesiaczkowymi. Jak na mnie bardzo dziwny okres, raz ze wczesny, dwa ze praktycznie cale krwawienie w jednym dniu, bo na...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się