Forum   zmordowany

zmordowany

(8 wyników)
  • w ciągu 3 lat przeżyłem więcej niż niejeden w ciągu życia - ślub, rozwód, następny związek z dzieckiem partnerki, alkoholizm, odwyk, terapia, leczenie psychiatryczne. mam juz dość sam siebie. mam 33 lata a spie...łem juz wszystko co miałem do zrobienia. nie wiem tak naprawdę czy dalej to wszystko ma sens. Znów piję, wicznei w pracy jestem narąbany - jest kwestia czasu az mnie wyrąbią. I tak sobie póki co żyję. Ale mysli samobójcze mam juz non stop - o ile kiedyś miałem je codzie...
  • Szanowny Panie, w krakowskim MORD nie było żadnej korupcji, z którą ktokolwiek musiałby sobie radzić. Bajki opowiadane w po to by dodawać sobie znaczenia bierze Pan za dobra monetę. Proszę wybaczyć, ale uprawia Pan "naiwne dziennikarstwo". Doradzam kontakt z rzecznikiem prasowym Marszałka Województwa P. Zdobysławem Milewskim, ponieważ sprawa od dość dawna jest znana Marszałkowi.
  • Na forum nie było mnie chyba 100 lat. Nawet nie wiem co się działo ciekawego. Ale miałam leciutki lifting chałupki, potem troszkę urolpu (nie wiem dlaczego nazywa się to "urlop wypoczynkowy") i zachrzaniałam na działeczce, w mięzyczasie robiłam imprezki i wreszcie jutro idę do pracy. Może odpocznę. A tu co ciekawego? Widzę, na topie temat Janasa. No ja też jestem pod wrażeniem. I wiedziałam, wiedziałam, że Rasiak pojedzie do Niemiec. Król strzelców od owiec z jakichś wysp. Dno!
  • Ledwo żyje. Reanimacja potrzebna natychmiast!
  • koty umieją pływać. na forum napisano, ze świnie też : "W czasie powodzi 1997 roku na nasze osiedle przypłynęła wielka świnia (pisana małą literą). Płynąc tylko te dwie dziurki ryja wystawiała na powierzchnię. Ludzie litościwie zaciągnęli ją do bloku, ciężko było bo świnia duża i chyba uratowali jej życie bo była już bardzo zmordowana. Do dziś nie wiadomo ile kilometrów przepłynęła." małpy jak człowiek. jak się nauczą tez umieją.
  • Pakistańskie bydło zamordowało, nikomu nic niewinnego, reportera Daniel Pearl, 38. Ironicznie bydlaki z Pakistanu domagały się humanitarnego traktowania więźniów na Cubie. story.news.yahoo.com/news? tmpl=story&u=/nm/20020221/ts_nm/attack_pakistan_reporter_dc_149&cid=578

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?