Forum   zwężenie cewki moczowej

zwężenie cewki moczowej

(3 wyniki)
  • po cystografi cieszyłam się że nie ma refluksu i że wszystko jest ok. ale okazało się że jest zwężenie cewki moczowej i konieczna jest kalibracja, bo zalega mocz i mnożą się bakterie, ale to dopiero za 4 miesiące jak dziecko skończy rok. Jak to usłyszałam to mnie zcieło z nóg w zasadzie to jeszcze do teraz nie moge o niczym innym myślec. Mam zatem pytanie czy ktoś miał robioną kalibrację i jak to wszystko wygląda. Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam Ania.
  • Mam roczną córeczkę ze zwężeniem cewki moczowej.Jestem zapisana do CZD do drKowalczyk.Czy ktoś maił z nim a może nią do czynienia.Proszę o pomoc a może ktoś ma dziewczynkę ze zwężoną cewką z chęcią dowiem się coś więcej na ten temat.
  • Jestesmy już po pierwszej wizycie u nefrologa (Szczecin dr Jachimiak), mieliśmy jeden tylko ZUM i zalecenia różnych badań po dzpitalu, jednak pani dr stwierdziła, że nie ma potrzeby ich wykonywania (????), wyniki moczu sa ok. Z jednej strony sie ciesze, bo badania sa na pewno stresem dla dziecka z drugiej jednak niepokoje, bo mały wciąż steka przy siusianiu i ma przerwany strumien moczu:( (jedno siusiu dzieli nawet na 5 razy), usg wyszło prawidłowe. Nie wiem czy to tak zostawic,...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się