Dodaj do ulubionych

Kurs operator wózków widlowych OPOLE

17.10.16, 16:28
Kurs "Operator wózków jezdniowych (widłowych) z napędem silnikowym (w tym wysokiego składowania) wraz z bezpieczną wymianą butli gazowych".

Terminy: szkolenia realizujemy na bieżąco, prosimy o kontakt telefoniczny (77 5417250), formularz zgłoszeniowy lub odwiedziny na naszej stronie.

Zapraszamy również panie, zapraszamy osoby bez prawa jazdy kategorii B, zapraszamy obcokrajowców - mamy ogromne doświadczenie, nikt się nie zawiedzie.

Kursant po ukończeniu szkolenia otrzymuje bezterminowe uprawnienia kierowania wszystkimi typami wózków.
Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie kursantów do pracy operatora wózków, dlatego u nas
NIE MA LIMITU GODZIN JAZDY PRAKTYCZNEJ - uczymy jeździć aż do skutku!

Celem szkolenia jest teoretyczne oraz przede wszystkim praktyczne przygotowanie do pracy w charakterze operatora wózka jezdniowego (z uwzględnieniem wózka elektrycznego wysokiego składowania)

Dysponujemy własną baza szkoleniową z wraz halą wyposażoną w regały i obciążone palety oraz plac manewrowy do ćwiczenia techniki jazdy.
Posiadamy własne wózki japońskiej firmy Komatsu, które są wykorzystywane tylko do celów szkoleniowych. Ich stan techniczny potwierdzony przez ekspertów z Urzędu Dozoru Technicznego.
U nas kursanci mogą trenować jazdę dwoma wózkami spalinowymi/LPG (z automatyczną i maulaną skrzynią biegów) oraz - jako nieliczni na Opolszczyźnie - WÓZKIEM ELEKTRYCZNYM WYSOKIEGO SKŁADOWANIA o wysokości unoszenia 5,5m!!!!

Szkolenie kończy się egzaminem wewnętrznym teoretycznym i praktycznym. Egzamin praktyczny odbywa się na tych samych wózkach, co podczas szkolenia.
Na zakończenie uczestnicy otrzymują zaświadczenie zgodnie ze wzorem MEN (z dnia 11 stycznia 2012 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, Dz. U. z 2012r., poz. 186 z późn. zm.)
Uprawnienia są bezterminowe i ważne na terenie całej Unii Europejskiej.
Zaświadczenia w języku angielskim i niemieckim gratis.

Materiały
Posiadamy własny, bogato ilustrowany skrypt szkoleniowy, opracowany przez naszą kadrę, który jest kompendium wiedzy operatora i nie ma konieczności korzystania z dodatkowych materiałów czy kserówek.

Program kursu
1. Część teoretyczna
Uczestnik zapoznaje się z:
- budową wózka,
- czynnościami operatora przed, w trakcie i po pracy wózkiem,
- bezpieczeństwem przed, podczas i po zakończeniu jazdy wózkiem,
- zasadami konserwacji układów napędowych i hydraulicznych,
- rodzajami paliwa stosowanymi w wózkach jezdniowych,
- bezpieczną wymiana butli gazowych.

2. Część praktyczna:
- instruktaż stanowiskowy
- zapoznanie z trasą jazdy wózkami
- jazda bez ładunku w przód i tył
- jazda slalomem
- jazda pod górę i z góry
- podjazd pod ładunek
- podjęcie ładunku
- składowanie ładunku na różnych wysokościach
- sztaplowanie ładunku
- wymiana butli LPG

Wykładowcy i instruktorzy zajęć teoretycznych i praktycznych posiadają wszelkie uprawnienia i certyfikaty. Mają ogromne doświadczeniem i nieskończoną cierpliwość.

Całkowity koszt szkolenia, wraz z jazdami na wózku wysokiego składowania, uprawnieniami do wymiany butli oraz zaświadczeniami w językach polskim angielskim i niemieckim wynosi tylko 350 zł.

Nasza firma istnieje od 2000 roku. Jesteśmy z Opolszczyzny, tutaj mamy nasze biura, tutaj tworzymy miejsca pracy, zachęcamy do wspierania lokalnych firm.

Wymagane ukończone 18 lat.

Zapisy i pytania prosimy kierować na:
tel. 77 54-17-255 lub biuro@pro-silesia.pl lub formularz zgłoszeniowy
Zapraszamy. Pro Silesia
Obserwuj wątek
    • aneta1rog Re: Kurs operator wózków widlowych OPOLE 07.06.17, 13:50
      Sposoby uzyskania uprawnień konserwacyjnych kursy-szkolenia-zawodowe.wjo.pl/komentarze-791878-sposoby-uzyskania-uprawnien-konserwacyjnych.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka