nina190
10.02.07, 22:05
tego nie da sie zapomniec wymazac calkowicie z pamieci!!!! to co zrobilam
wywarlo ogromny wplyw (bol,szok i nienawisc do samej siebie) na moja psychike
nie myslalam wtedy o skutkach nie myslalam ze teraz tak bardzo bede pragnela
przytulic tamto dzieciatko ktore zabilam !!!"problem" bo tak je wtedy
nazywalam zniknal ale tylko na chwile a potem powrocil 100 razy wiekszy tym
razem bolacy tetniacy rozpacza ...znalazlam to forum juz wczesniej czytalam
prawie kazdy watek i widze ze bardzo chcemy same siebie oszukac ze nic sie
nie stalo a tak naprawde dobrze wiemy ze juz nigdy nasze zycie nie bedzie
szczesliwe i spokojne.ja nie potrafie sobie pomoc ani nikt inny nie jest w
stanie tego zrobic poczekam do konca moich dni moze wtedy moje dziecko... mi
wybaczy