06.10.06, 09:52
Zbliza sie moment podpisania aktu notarialnego za zakupiona dzielke z
domkiem. Czy ktos sie orientuje ile procent wartosci i jakie oplaty bierze
notariusz?
Obserwuj wątek
    • Gość: mk Re: notariusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 12:39
      Np:
      dom.gazeta.pl/prawo/1,65546,2078077.html,
      www.rotundabielsko.com/oplaty.asp,
      a w google jest tego wiele więcej. Wystarczy wstukać opłaty notarialne i
      wybierać :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka