aw12345 06.10.06, 09:52 Zbliza sie moment podpisania aktu notarialnego za zakupiona dzielke z domkiem. Czy ktos sie orientuje ile procent wartosci i jakie oplaty bierze notariusz? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mk Re: notariusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 12:39 Np: dom.gazeta.pl/prawo/1,65546,2078077.html, www.rotundabielsko.com/oplaty.asp, a w google jest tego wiele więcej. Wystarczy wstukać opłaty notarialne i wybierać :-) Odpowiedz Link Zgłoś