Gość: SAINT IP: *.crowley.pl 14.07.03, 13:50 Witam Co sądzicie o Gresie polerowanym produkcji Chińskiej. Jest zncznie tańszy od Włoskich. Cziekaw jestem jakiej jest jakości. Oczywiście w sklepach twierdzą że porównywalnej. Pozdrawiam Przemek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj