IP: 195.94.201.* 23.10.03, 16:17
Czy wiecie gdzie mogę w Warszawie zamówic fajne lustro do łazienki robione na
wymiar? Lustro jest bardzo duże - tak ponad 2,5 m2
wiecie jakie ceny? i gdzie?
Obserwuj wątek
    • Gość: liza Re: Lustro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 17:52
      Szczęściarz z Ciebie - że zmieścisz je np. do windy. Ja muszę się zadowolić
      2,20. Tak więc słuchaj - pyroflex jest sprawdzony. Miałam przeglad szklarzy
      warszawskich z cenami, ale gdzieś mi się zawieruszył. Wejdź na pkt.pl i
      obdzwoń - nie jest tych miejsc dużo. Ceny bardzo zróżnicowane. Pamiętam, że dwa
      miejsca były bardzo bardzo konkurencyjne.
    • w_e_r_o_n_i_k_a Re: Lustro 29.10.14, 14:56
      Polecam firmę lustral. Zawsze wykonuję u nich szklane drzwi oraz lustra. Nigdy mnie nie zawiedli. Pracują na trwałych materiałach, które służą Nam latami. Nic, tylko polecać :)
    • jarecki_2 Re: Lustro 29.10.14, 19:17
      Pisarczyk na Brazylijskiej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka