Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    praca za granica

    04.03.02, 19:17
    Prosze o jakies wiadomosci na tamat wakacyjnej pracy na Zachodzie na farmach
    lub w ogole jakichkolwiek. Gdzie szukac informacji o farmch i jak oplacalny
    jest taki wyjazd.
    Wiktor
    Obserwuj wątek
      • marsalis Re: praca za granica 09.04.02, 12:02
        Drogi Wiktorku,
        zadalem sobie trud i zalozylem sobie tu konto... zeby Ci powidziec jedna rzecz:
        pracy ani zadnych informacji na pewno nie znajdziesz zostawiajac krotka
        informacje pt. nich mi oferta spadnie z nieba, a ja sie zastanowie czy ja
        przyjme. Inicjatywy trzeba troche... tylko oni nie chca chciec...?

        Zastanow sie nad tym. Zycze powodzenia.



        wiktorek11 napisał(a):

        > Prosze o jakies wiadomosci na tamat wakacyjnej pracy na Zachodzie na farmach
        > lub w ogole jakichkolwiek. Gdzie szukac informacji o farmch i jak oplacalny
        > jest taki wyjazd.
        > Wiktor

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka