wiktorek11 04.03.02, 19:17 Prosze o jakies wiadomosci na tamat wakacyjnej pracy na Zachodzie na farmach lub w ogole jakichkolwiek. Gdzie szukac informacji o farmch i jak oplacalny jest taki wyjazd. Wiktor Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marsalis Re: praca za granica 09.04.02, 12:02 Drogi Wiktorku, zadalem sobie trud i zalozylem sobie tu konto... zeby Ci powidziec jedna rzecz: pracy ani zadnych informacji na pewno nie znajdziesz zostawiajac krotka informacje pt. nich mi oferta spadnie z nieba, a ja sie zastanowie czy ja przyjme. Inicjatywy trzeba troche... tylko oni nie chca chciec...? Zastanow sie nad tym. Zycze powodzenia. wiktorek11 napisał(a): > Prosze o jakies wiadomosci na tamat wakacyjnej pracy na Zachodzie na farmach > lub w ogole jakichkolwiek. Gdzie szukac informacji o farmch i jak oplacalny > jest taki wyjazd. > Wiktor Odpowiedz Link Zgłoś