Forum   dębica

dębica

(236 wyników)
 • Jak wieść gminna niesie były wicedyrektor szybko awansowany na byłego dyrektora tarnobrzeskiego szpitala znalazł pracę! Tym razem porządzi w mieście Dębica! Ponoć będzie tam pracował za kilka tysięcy polskich złotych w miejskiej spółce Administracja Domów Mieszkalnych. Widać pisowski prezydent Dębicy łatwiej docenia kompetencję tarnobrzeżan oferując im dobrą posadę. Tylko pozazdrościć. Życzymy samych sukcesów. Mniej czasu na zabawy w internecie. I bardzo długiego pobytu w Dębicy. Wdzięczni ...
 • Bardzo bym prosiła czy może mi ktoś podać jak jeżdżą Busy na tej trasie.Jestem obecnie w Poznaniu i nie mam jak sprawdzić,a powiem szczerze że na internecie szukam i nic.Jeździ może ktoś i ma jakiś aktualny rozkład bądź stronkę,abym mogla sprawdzić.Z góry bardzo dziękuję.
 • To się może udać :-). Podobnie, jak w Wałbrzychu czy Kaliszu udaje się teatr.
 • Stoję przed problemem kupna opon letnich do Forda Focusa.Teraz jeżdzę na zimówkach. Wybór opon jest duży że głowa boli. Jak myślicie czy nasze polskie z Dębicy np Passio II - rozmiar 195/65/R15 po 150 zł. są dużo gorsze od np Pirelli P3000 po 200 zł/szt.??. Proszę o wypowiedzi, testy ADACa czytałem, interesują mnie bardziej wypowiedzi praktyków, bez złośliwych komentarzy.
 • dlaczego miasto Debica jest tak marginalizowane na Podkarpaciu, mimo że na zachodzie regionu jest głownym misatem.
 • Buahaha :D Tandeta!
 • Od początku roku szkolnego rusza wreszcie linia autobusowa MKS relacji Dębica - Mielec i Mielec - Dębica (oznaczona jako 'M'). Ponieważ MKS Mielec wycofał się niestety z tego pomysłu, uruchomieniem linii zajmie się wyłącznie dębicki MKS. Narazie będą tylko dwa kursy i tylko w dni robocze. Trasa będzie wiodła m.in. przez Przecław. Kursy z Dębicy bedą wykonywane z Dworca PKP o godz. 5.40 i 13.25 oraz spod Tesco w Mielcu o godz. 6.50 (w/g mnie niezbyt mądre posunięcie) i 15.30.
 • Witajcie :) Proszę o pomoc,mój ślub odbędzie się w Zawadzie w czerwcu a przyjęcie w Dębicy. Kompletnie nie wiem gdzie by się udać na sesje fotograficzną w plenerze gdzieś w okolicy, proszę o jakieś podpowiedzi najlepiej coś w okolicach Dębicy, Ropczyc bądź Sędziszowa Młp. Pozdrawiam :)
 • Pewnie wiele osób się wybierze. Ja nie zamierzam bo w Mielcu kupie wszystko co mi potrzebne z takiego asortymentu. Ale tak się zastanowiłem dlaczego w Dębicy a nie w Mielcu? I znalazłem dwie odpowiedzi. Pierwsza to Mielec jest nieatrakcyjny dla takich sieci jak NOMI (jeśli tak do dlaczego?) a druga to to, że mielecki rynek jest wypełniony a na dębickim jest to póki co asortyment niszowy. Ciekawe która odpowiedź jest bliższa prawdy?
 • Chciałabym dowiedziec sie,który z Dębickich weterynarzy jest w naszym miescie dobrym specjalistą?Licze,ze znajda sie własciciele pupilów,którzy kogos mi polecą.Z góry bardzo dziekuje.
 • przecież pan burmistrz Wolicki jest z PiS, nie ma się co dziwić, że jest uległy władzy kościelnej, a proboszcz najstarszej dębickiej parafii zawsze miał posłuch wśród dębickich włodarzy... zresztą potwierdzają to wypowiedzi mieszkańców miasta z tego artykułu
 • Nie dostali pozwolenia w Rzeszowie to otwarli hipermarket w Dębicy (w mieście tym to już drugi hipermarket, funkconuje jeszcze Kaufland). Mielec i Stalowa Wola również posiadają hipermarkety, tak więc rzeszowskie obiekty tego typu mają coraz większą konkurencję.
 • CZy w Dębicy lub okolicach są sklepy z tanimi wózkami dziecięcymi. Proszę o jakieś namiary
 • zaczynam ten wątek, ponieważ chce wyrazić swoją opinię na temat wyżej wymienionej restauracji, niedawno powstałej... Otóż odwiedziłam ja pewnego dnia wraz z moja rodziną tzn. zaprosiłam rodziców i siostrę z mężem na reklamowane pyszne jedzenie w miłej restauracji. ok wszystko w porzadku nawet można przeboleć białe prawie puste ściany można to usprawiedliwić wielkim wkładem pienieznym wlascicieli w inne elementy restauracji, ze dopiero zaczynaja i ze to sie wkrotce poprawi, ale nie można wybac...
 • "[i][b]Rzeźbę pocięliśmy i wywieźliśmy na złom[/b] - mówi szczerze Jan Bizoń, prezes dębickiego ZUM-u. [b]Twierdzi, że dostali takie zlecenie z magistratu, ale nazwisk urzędników nie podaje[/b]. (...) Do głowy mu nie przyszło, że rzeźbę można było na przykład odnowić, a potem przenieść w inne miejsce. - Eee... To są duże koszty - krzywi się prezes ZUM-u. - Ja to nie wiem, co ona tak naprawdę przedstawiała - dodaje[/i]." a... to... podkarpacie... właśnie. My nie jesteśmy 100 lat za... ty...
 • Poradźcie proszę, nie mam za dużo kasy na jakieś wypasione opony, więc dlatego pytam o Kormorany lub Dębicę co o tym myslicie?
 • Stoję przed problemem kupna opon letnich do Forda Focusa.Teraz jeżdzę na zimówkach. Wybór opon jest duży że głowa boli. Jak myślicie czy nasze polskie z Dębicy np Passio II - rozmiar 195/65/R15 po 150 zł. są dużo gorsze od np Pirelli P3000 po 200 zł/szt.??. Proszę o wypowiedzi, testy ADACa czytałem, interesują mnie bardziej wypowiedzi praktyków, bez złośliwych komentarzy.
 • wojsko dałó 40 żołnierzy...to kpina! i my ich utrzymujemy? po co? Przeciez te harcerzyki tylko do klęśk żywiołówych sie nadają....i jak pomagają? Sztab, czyli pasibrzuchy ,,dał" aż(?)40 chłopa...Wstyd i hanba!za to 15 sierpnia tabuny gwiazdkowiczów wypna znów piers po ordery. Woda po wioskach wlewa sie do domów oknami, strażackich rąk wszedzie nie starczy.
 • Cmokam w czółko dzielnych Dębiczan! Nie dajcie się powodzi, niech wam się nie przeleje. Ale swoją szosą dziwi mnie, że taki zakład utylizacji został zlokalizowany na terenie zagrożonym zalewem. Ktoś za to powinien beknąć.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się