Forum   dębica

dębica

(236 wyników)
 • Jak wieść gminna niesie były wicedyrektor szybko awansowany na byłego dyrektora tarnobrzeskiego szpitala znalazł pracę! Tym razem porządzi w mieście Dębica! Ponoć będzie tam pracował za kilka tysięcy polskich złotych w miejskiej spółce Administracja Domów Mieszkalnych. Widać pisowski prezydent Dębicy łatwiej docenia kompetencję tarnobrzeżan oferując im dobrą posadę. Tylko pozazdrościć. Życzymy samych sukcesów. Mniej czasu na zabawy w internecie. I bardzo długiego pobytu w Dębicy. Wdzięczni ...
 • Bardzo bym prosiła czy może mi ktoś podać jak jeżdżą Busy na tej trasie.Jestem obecnie w Poznaniu i nie mam jak sprawdzić,a powiem szczerze że na internecie szukam i nic.Jeździ może ktoś i ma jakiś aktualny rozkład bądź stronkę,abym mogla sprawdzić.Z góry bardzo dziękuję.
 • To się może udać :-). Podobnie, jak w Wałbrzychu czy Kaliszu udaje się teatr.
 • Stoję przed problemem kupna opon letnich do Forda Focusa.Teraz jeżdzę na zimówkach. Wybór opon jest duży że głowa boli. Jak myślicie czy nasze polskie z Dębicy np Passio II - rozmiar 195/65/R15 po 150 zł. są dużo gorsze od np Pirelli P3000 po 200 zł/szt.??. Proszę o wypowiedzi, testy ADACa czytałem, interesują mnie bardziej wypowiedzi praktyków, bez złośliwych komentarzy.
 • dlaczego miasto Debica jest tak marginalizowane na Podkarpaciu, mimo że na zachodzie regionu jest głownym misatem.
 • Buahaha :D Tandeta!
 • Od początku roku szkolnego rusza wreszcie linia autobusowa MKS relacji Dębica - Mielec i Mielec - Dębica (oznaczona jako 'M'). Ponieważ MKS Mielec wycofał się niestety z tego pomysłu, uruchomieniem linii zajmie się wyłącznie dębicki MKS. Narazie będą tylko dwa kursy i tylko w dni robocze. Trasa będzie wiodła m.in. przez Przecław. Kursy z Dębicy bedą wykonywane z Dworca PKP o godz. 5.40 i 13.25 oraz spod Tesco w Mielcu o godz. 6.50 (w/g mnie niezbyt mądre posunięcie) i 15.30.
 • Pewnie wiele osób się wybierze. Ja nie zamierzam bo w Mielcu kupie wszystko co mi potrzebne z takiego asortymentu. Ale tak się zastanowiłem dlaczego w Dębicy a nie w Mielcu? I znalazłem dwie odpowiedzi. Pierwsza to Mielec jest nieatrakcyjny dla takich sieci jak NOMI (jeśli tak do dlaczego?) a druga to to, że mielecki rynek jest wypełniony a na dębickim jest to póki co asortyment niszowy. Ciekawe która odpowiedź jest bliższa prawdy?
 • Witajcie :) Proszę o pomoc,mój ślub odbędzie się w Zawadzie w czerwcu a przyjęcie w Dębicy. Kompletnie nie wiem gdzie by się udać na sesje fotograficzną w plenerze gdzieś w okolicy, proszę o jakieś podpowiedzi najlepiej coś w okolicach Dębicy, Ropczyc bądź Sędziszowa Młp. Pozdrawiam :)
 • Chciałabym dowiedziec sie,który z Dębickich weterynarzy jest w naszym miescie dobrym specjalistą?Licze,ze znajda sie własciciele pupilów,którzy kogos mi polecą.Z góry bardzo dziekuje.
 • przecież pan burmistrz Wolicki jest z PiS, nie ma się co dziwić, że jest uległy władzy kościelnej, a proboszcz najstarszej dębickiej parafii zawsze miał posłuch wśród dębickich włodarzy... zresztą potwierdzają to wypowiedzi mieszkańców miasta z tego artykułu
 • Nie dostali pozwolenia w Rzeszowie to otwarli hipermarket w Dębicy (w mieście tym to już drugi hipermarket, funkconuje jeszcze Kaufland). Mielec i Stalowa Wola również posiadają hipermarkety, tak więc rzeszowskie obiekty tego typu mają coraz większą konkurencję.
 • CZy w Dębicy lub okolicach są sklepy z tanimi wózkami dziecięcymi. Proszę o jakieś namiary
 • Poradźcie proszę, nie mam za dużo kasy na jakieś wypasione opony, więc dlatego pytam o Kormorany lub Dębicę co o tym myslicie?
 • "[i][b]Rzeźbę pocięliśmy i wywieźliśmy na złom[/b] - mówi szczerze Jan Bizoń, prezes dębickiego ZUM-u. [b]Twierdzi, że dostali takie zlecenie z magistratu, ale nazwisk urzędników nie podaje[/b]. (...) Do głowy mu nie przyszło, że rzeźbę można było na przykład odnowić, a potem przenieść w inne miejsce. - Eee... To są duże koszty - krzywi się prezes ZUM-u. - Ja to nie wiem, co ona tak naprawdę przedstawiała - dodaje[/i]." a... to... podkarpacie... właśnie. My nie jesteśmy 100 lat za... ty...
 • zaczynam ten wątek, ponieważ chce wyrazić swoją opinię na temat wyżej wymienionej restauracji, niedawno powstałej... Otóż odwiedziłam ja pewnego dnia wraz z moja rodziną tzn. zaprosiłam rodziców i siostrę z mężem na reklamowane pyszne jedzenie w miłej restauracji. ok wszystko w porzadku nawet można przeboleć białe prawie puste ściany można to usprawiedliwić wielkim wkładem pienieznym wlascicieli w inne elementy restauracji, ze dopiero zaczynaja i ze to sie wkrotce poprawi, ale nie można wybac...
 • wojsko dałó 40 żołnierzy...to kpina! i my ich utrzymujemy? po co? Przeciez te harcerzyki tylko do klęśk żywiołówych sie nadają....i jak pomagają? Sztab, czyli pasibrzuchy ,,dał" aż(?)40 chłopa...Wstyd i hanba!za to 15 sierpnia tabuny gwiazdkowiczów wypna znów piers po ordery. Woda po wioskach wlewa sie do domów oknami, strażackich rąk wszedzie nie starczy.
 • Stoję przed problemem kupna opon letnich do Forda Focusa.Teraz jeżdzę na zimówkach. Wybór opon jest duży że głowa boli. Jak myślicie czy nasze polskie z Dębicy np Passio II - rozmiar 195/65/R15 po 150 zł. są dużo gorsze od np Pirelli P3000 po 200 zł/szt.??. Proszę o wypowiedzi, testy ADACa czytałem, interesują mnie bardziej wypowiedzi praktyków, bez złośliwych komentarzy.
 • Może ktoś z Was jeździ na oponach "Dębica Nwigator 2",jeśli tak to proszę o opinie na ten temat. Pozdrawiam!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się