Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.com.pl / *.com.pl 11.03.05, 12:16
    gdzie mogę sie dowiedzieć czy muż należę do jakiegoś funduszu emerytalnego?
    ja sama nigdzie sie niezapisywałam ale było jakieś losowanie, ja pracuję od
    listopada 2004
    Obserwuj wątek
      • Gość: ania Re: OFE IP: *.chello.pl 13.03.05, 14:49
        Zadzwoń do ZUS-u, jeśli jeszcze nie dostałaś listu.
      • Gość: m Re: OFE IP: *.alpat.net 14.03.05, 13:13
        wydaje mi sie ze 3ba przynajmniej 3mce pracowac zeby zaczac nalezec, ale pewnie przysla powiadomienie z zusu.
        Ja tez sie nie zapisywalam i sami przyslali.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka