Gość: KieM IP: *.com.pl / *.com.pl 11.03.05, 12:16 gdzie mogę sie dowiedzieć czy muż należę do jakiegoś funduszu emerytalnego? ja sama nigdzie sie niezapisywałam ale było jakieś losowanie, ja pracuję od listopada 2004 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ania Re: OFE IP: *.chello.pl 13.03.05, 14:49 Zadzwoń do ZUS-u, jeśli jeszcze nie dostałaś listu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: OFE IP: *.alpat.net 14.03.05, 13:13 wydaje mi sie ze 3ba przynajmniej 3mce pracowac zeby zaczac nalezec, ale pewnie przysla powiadomienie z zusu. Ja tez sie nie zapisywalam i sami przyslali. Odpowiedz Link Zgłoś