20.07.05, 10:52
pozdrawiam serdecznie Lulę-dziś pouprawiam troszkę prywaty i podziękuję za
komplet kawowy-kubeczek i zakladkę!!!piękne są-właśnie siedzę na kanapie w
wazonie pęk łososiowych róż a z kubeczka aromacik kawusi unosi się w eter-
poczułam się luksosowo!!pozdrawiam Lulę sedecznie i lecę do tej kawusi-ewa
Obserwuj wątek
    • laferme Re: do LULI25 20.07.05, 11:59
      eh ta nasza Lula to skarb nie z tej ziemi hihihi
      • lula25 Re: do LULI25 20.07.05, 13:10
        Pieknie dziekuje, na poczatku sie przestraszylam, bo myslalam,ze jestes
        rozczarowana, wiadomo na zdjeciach wszystko troche inaczej sie prezentuje.
        Ciesze sie, ze jestes zadowolona, i ze paczka doszla nieuszkodzona, pozdrawiam
        i zycze wielu przyjemnych chwil z aromatyczna kawą!
        • waga30 Re: do LULI25 20.07.05, 23:29
          smakuje naprawdę rewelacyjnie!!!dziś nawiedziła mnie moja ukochana siostra i
          spodobał się jej ten zestawik!!-czekam na Twoje kolejne kompleciki-znakomity i
          nietuzinkowy prezent dla mej siostry jak sobie myślę-pozdrawiam ewa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka