waga30
20.07.05, 10:52
pozdrawiam serdecznie Lulę-dziś pouprawiam troszkę prywaty i podziękuję za
komplet kawowy-kubeczek i zakladkę!!!piękne są-właśnie siedzę na kanapie w
wazonie pęk łososiowych róż a z kubeczka aromacik kawusi unosi się w eter-
poczułam się luksosowo!!pozdrawiam Lulę sedecznie i lecę do tej kawusi-ewa