Dodaj do ulubionych

"DEKORACJE" W SKLEPIE

09.02.06, 21:58
Przygotowuję do sklepu z odzieżą proste "ozdoby" np; deseczkę postarzaną z
napisem przymierzalnia (decoupage).
Chciałabym zrobić także podobną z napisem:
"Nie szata zdobi człowieka, ale zawsze warto ją mieć".
Miałam zamiar zrobić także wieszak z wieszakami (hmn.... masło maslane, ale
Wy zapewne wiecie o co mi chodzi smile ale szefowa niestety kupiła aluminiowe ;/

Macie jakieś inne pomysły na dekoracje/ozdoby do takiego sklepiku?
Obserwuj wątek
    • lejdik Re: "DEKORACJE" W SKLEPIE 09.02.06, 22:50
      A jakbyś zrobiła deco na zasłonkach w przymierzalni? i też w przymierzalniach
      własnie powiesiła jakieś zgrabne hasełka?I żeby tam coś było nie tylko o
      szacie, ale i o tym, że nie to ładne co szczupłe ale to co sie komu podoba,
      albo coś?suspiciousMówię tak bo przymierzalnie w sklepach są zwykle bardzo 'zimne'...a
      i kontakt z lustrem dla niektórych bywa czasami zabójczy ( zwłaszcza gdy nie
      noszą ubran w rozmiarze 36Swink))
      • toxicloki Re: "DEKORACJE" W SKLEPIE 09.02.06, 23:55
        mi to by sie widzialy takie zrobione na "vintage" obrazki przerozne - na
        art,.com jest kupa fajnych wzorow z moda z roznych epok, gorety (ktorte swojego
        czasu przezyly boom w naszej galeriiwink etc... taki styl lubiewink
    • bala200 Re: "DEKORACJE" W SKLEPIE 10.02.06, 00:30
      moze decu-stare zdjęcia z kobietami przymirzającymi suknie??
      • kreatywni :-) 10.02.06, 08:43
        Lejdik pomysł z zasłonkami w przymierzalni jest bardzo fajny! Bardzo mi się
        podoba, ale niestety będzie musiał poczekać. Jestem bardzo początkującą
        decupażystką (?) i muszę jeszcze sporo ćwiczyć zanim spróbuję tej sztuki na
        tkaninie...

        Toxicloki zaraz wchodzę na tą stronkę, może coś mnie zainspiruje...

        Bala bardzo ciekawy pomysł smile

        Dzięki dziewczyny za pomysły i... czekam na więcej smile
    • eight Re: "DEKORACJE" W SKLEPIE 10.02.06, 09:48
      Może mini manekinki ozdobione decoupagem
      • kreatywni Re: "DEKORACJE" W SKLEPIE 10.02.06, 10:12
        Eight wiesz może gdzie można je dostać? W internecie natknęłam się tylko na
        manekiny rzeczywistej wielkości...
        • khargha Re: "DEKORACJE" W SKLEPIE 10.02.06, 21:39
          np. takie manekiny + decu
          wink
          www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15573&catalogId=10103&storeId=19&productId=20879&langId=-27&parentCats=15573*15710*16287
      • sylka22 Re: "DEKORACJE" W SKLEPIE 10.02.06, 23:18
        ja tez chętna bym była na podopwiedz gdzie takie mini manekiny zdobyc..mam taka
        malutenka koszulke ale nigdzie nie moge dorawc do niej albo takiego wieszaczka
        stojącego albo takiego małego manekinka
        • eight Re: "DEKORACJE" W SKLEPIE 11.02.06, 09:17
          Niestety nie wiem gdzie kupić manekinki, ja spróbowałabym je zrobić sama z
          paper-mache
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka