Forum   drogi oddechowe

drogi oddechowe

(7 wyników)
  • "Mam problemy z drogami oddechowymi" Wywód jest dość długi. Może komuś się zechce to czytać. Sorry za brzydkie słowa. Musiałem podkreślić pewne wyrażenia. Wolałem spisać sobie spostrzeżenia i historię choroby bo trwa już dość długo, a pamięć bywa zawodna w takim wypadku. Aha, nie mam "lekkiego pióra" więc może się to czytać dość topornie, ale nie w tym rzecz... Od początku. Rok 2008, styczeń, 1 rok. moich studiów, idę z kumplami na piwo, jest zimno (minus 5-10 stopni), bardzo ...
  • Jest to rodzaj grzyba który pasożytuje w drogach oddechowych ale może się też przynosić na inne organy wewnętrzne. ponieważ na temat tego pasożyta mało jest informacji w internecie, mam pytanie do Was grupowicze: czy jeżeli jest to tak samo jak candida rodzaj grzyba czy podziała a niego dieta jaką leczy się candide? pozdrawiam
  • Córka 2,5 roku.Od dwóch miesięcy mokry kaszel,nie dużo, ale jest ciągle zaśluzowana.Słychać wyrażne rzężenie w drogach oddechowych,jakby gdzieś między nosem a gardłem.Kilka razy kontrola u lekarza,osłuchowo czysta.Lekarz zapisał Eurespal i inhalacje.Ostatnio jednak podczas kaszlu lekarz stwierdził oskrzela.Brała antybiotyk przez 10 dni,były inhalacje .Nie widać zbyt dużych efektów.Macie może jakieś propozycje z homeopatii?
  • Czy to prawda że sok z aloesu ma właściwości uodparniające i czy można go podawać dzieciom?Może ktoś go stosował i czy rzeczywiście on uodparnia na częste infekcje dróg oddechowych?dziękuję.
  • Czy ACC 200 powoduje intensywne wydzielanie śluzu i nawilżanie błony śluzowej gardła? Czy pomaga on, gdy błona jest wysuszona? Na ile jest skuteczny ?
  • No troche ich mam co z tym zrobić pinceta bolesna. Widziałem takie maszynki kosiary:) w amerykańskich filmach, można coś takiego u nas zdobyć?
  • Czy istnieje jakies badanie, które wykryje wirusy znajdujące się w organiźmie? CZy istniej cos takiego jak "androwirusy"?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się