waga30 29.03.06, 17:34 no właśnie -czy któraś z moich forumowych koleżanek wie gdzie w necie można kupić tą sztuczna słomkę??? Ewnetualnie może w Łodzi lub okolicach???-będe wdzięczna za pomoc-pozdrawiam już wiosennie-ew Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bala200 Re: wyściółka do skrzynek na wino... 29.03.06, 17:36 w warsztacie stolarskim jak poprosisz Odpowiedz Link
waga30 Re: wyściółka do skrzynek na wino... 29.03.06, 17:40 Ewa-a czy znasz jakiś konkretny namiar na stolarnię ??? No i mam nadzieję żę zajrzysz w końcu do Stowarzyszenia-mamy nowe miejsce-zapraszam!!! Odpowiedz Link
dorpat Re: wyściółka do skrzynek na wino... 29.03.06, 17:50 Wlasnie przed chwila kupilam takie wiory w Biedronce. Sa w malych paczuszkach i i zgodnie z napisem na opakowaniu sluza jako "sianko do koszyka wielkanocnego". Odpowiedz Link
estyka Re: wyściółka do skrzynek na wino... 29.03.06, 19:02 tu jest : www.biedronka.pl/str/2/i/693.php Pozdrawiam cieplutko Odpowiedz Link
waga30 Re: wyściółka do skrzynek na wino... 29.03.06, 21:46 dziewczyny -jesteście kochane-dziękuję A czy ktoś zna dojścia do jakiejś hurtowni ?-bo mnie jest to potrzebne w duuuuuużych ilościach-pozdrawiam ewa Odpowiedz Link
bala200 Re: wyściółka do skrzynek na wino... 29.03.06, 22:47 no to do stolarni bo tam za darmo można wziąc ile sie chce-to odpad który idzie na śmietnik-wiem bo brałam kiedys Odpowiedz Link
maaki Re: wyściółka do skrzynek na wino... 29.03.06, 23:56 niestety nie jest to takie proste, bo odpadem w stolarni są trociny czyli wióry, wszelkiego rodzaju. sianko drewniane do wypełnienia jest produkowane osobno i specjalnie do tego, dzięki czemu zachowuje parametry (czystość, kształt, itp.) Jeśli ktoś chce używać odpadów to proszę bardzo, można nawet w sklepie zoologicznym kupić trociny dla gryzoni. A jeżeli to ma być eleganckie i wyglądające na coś więcej, niż na wymiecione spod nóg stolarzowi. więc gdyby ktoś był zainteresowany .... Odpowiedz Link
pistacja_zielona Re: wyściółka do skrzynek na wino... 30.03.06, 07:11 Mam ładnie wysuszone sianko, więc jakby co to służę Odpowiedz Link
waga30 Re: wyściółka do skrzynek na wino... 30.03.06, 11:54 Kasiu-dziękuje za Twoje wielkie serce ale tego sianka to mi cały wór potrza!!!! hi hi hi -juz odezwała się do mnie kobitka ,która sprzedaje taki towar-dzięki dziewczyny za wszystko-pozdr ewa Odpowiedz Link
paula63-63 Re: wyściółka do skrzynek na wino... 01.04.06, 02:01 ewa, a sprawdzałaś takie siano dla gryzoni (siano, nie trociny) - też jest w sklepach zoologicznych, ale jest zielonkawe, nie słomkowe. Robiłam z niego kiedyś takie kury owijane drutem... Odpowiedz Link
aquita Re: wyściółka do skrzynek na wino... 03.04.06, 09:03 Ewciu droga - jak tylko mi sie troche skończy mój "próbny koniec świata" - to poszperam tu i tam za tym Twoim siankiem w dużych ilościach .... pozdrawiam Agnieszka -------------------------- serwetnik.abc24.pl Odpowiedz Link
lejdik Re: wyściółka do skrzynek na wino... 03.04.06, 09:45 Ewa, potrzebujesz to 'sianko' w jakimś konkretnym kolorze, czy ' naturalne'??No i jakie to są 'duze ilosci'??Pytam bo w sobote jade własnie na zakupy hurtowe gdzie 'sianko'bywa produktem dostepnym, wiec bardzo chetnie sie rozgladne i dam znac jak ksztaltuje sie to cenowo i wizualnie. Jesli jestes zainteresowana to prosze o kontakt na gazetowego lub szuflada@jez.pl Odpowiedz Link
waga30 Re: wyściółka do skrzynek na wino... 03.04.06, 11:45 Kochane moje!!!-za wszystkie posty dziękuję -sianko juz się znalazło-chodziło mi konkretnie o takie wióry jakimi wypchane sa w sklepach skrzynki na wino-i to w dużych ilościach-przyjacielowi było potrzeba tego jakies 3 kg.!!!!!w jego imieniu jak i swoim dziękuje za reakcję i odzew-całuski ewa Odpowiedz Link
renatalorens do Wagi30 05.04.06, 15:21 Kochana czy mozesz mi dać namiary na firmę/osobę od której zakupiłaś sianko??? Też dużooo potrzebuję... Odpowiedz Link
waga30 Re: do Wagi30 05.04.06, 16:11 mam nadzieję ,że Maaki się nie obrazi-napisz do niej -myślę że poda namiary do swojego męża Odpowiedz Link
maaki Re: do Wagi30 05.04.06, 18:54 "Też jestem dziewczynką mam 13 lat... i nieogolony zarost" Maaki się nie obrazi, ale jest jakby to powiedzieć rodzaju męskiego, Paczka do znajomego Wagi znajduję się już w objęciach Poczty Polskiej. ------- Sprawa sianka wygląda następująco: JEST wysłałem 3kg i jest to niezgorszy wyczyn logistyczny, ale dałem radę. w każdym razie można się zgłaszać poprzez adres na stronie www.maaki.w.pl pozdrawiam Odpowiedz Link
waga30 Re: do Wagi30 06.04.06, 12:33 ojjjj-za tą kobietę przepraszam !!!!!!! Zonka do mnie napisała na priva i tak jakoś skojarzyłam-pozdrawiam -ja jestem kobietą -ewa Odpowiedz Link