Dodaj do ulubionych

wyściółka do skrzynek na wino...

29.03.06, 17:34
no właśnie -czy któraś z moich forumowych koleżanek wie gdzie w necie można
kupić tą sztuczna słomkę??? Ewnetualnie może w Łodzi lub okolicach???-będe
wdzięczna za pomocsmile-pozdrawiam już wiosenniesmile-ew
Obserwuj wątek
    • bala200 Re: wyściółka do skrzynek na wino... 29.03.06, 17:36
      w warsztacie stolarskim jak poprosiszsmile
      • waga30 Re: wyściółka do skrzynek na wino... 29.03.06, 17:40
        Ewa-a czy znasz jakiś konkretny namiar na stolarnię ??? No i mam nadzieję żę
        zajrzysz w końcu do Stowarzyszeniasmile-mamy nowe miejsce-zapraszam!!!
    • dorpat Re: wyściółka do skrzynek na wino... 29.03.06, 17:50
      Wlasnie przed chwila kupilam takie wiory w Biedronce. Sa w malych paczuszkach i
      i zgodnie z napisem na opakowaniu sluza jako "sianko do koszyka wielkanocnego".
    • estyka Re: wyściółka do skrzynek na wino... 29.03.06, 19:02
      tu jest :
      www.biedronka.pl/str/2/i/693.php
      Pozdrawiam cieplutko
      • waga30 Re: wyściółka do skrzynek na wino... 29.03.06, 21:46
        dziewczyny -jesteście kochanesmile-dziękuję smile A czy ktoś zna dojścia do jakiejś
        hurtowni ?-bo mnie jest to potrzebne w duuuuuużych ilościachsmile-pozdrawiam ewa
        • bala200 Re: wyściółka do skrzynek na wino... 29.03.06, 22:47
          no to do stolarni bo tam za darmo można wziąc ile sie chce-to odpad który idzie
          na śmietnik-wiem bo brałam kiedys
          • maaki Re: wyściółka do skrzynek na wino... 29.03.06, 23:56
            niestety nie jest to takie proste, bo odpadem w stolarni są trociny czyli wióry,
            wszelkiego rodzaju.
            sianko drewniane do wypełnienia jest produkowane osobno i specjalnie do tego,
            dzięki czemu zachowuje parametry (czystość, kształt, itp.)

            Jeśli ktoś chce używać odpadów to proszę bardzo, można nawet w sklepie
            zoologicznym kupić trociny dla gryzoni.

            A jeżeli to ma być eleganckie i wyglądające na coś więcej,
            niż na wymiecione spod nóg stolarzowi.

            więc gdyby ktoś był zainteresowany ....
    • pistacja_zielona Re: wyściółka do skrzynek na wino... 30.03.06, 07:11
      Mam ładnie wysuszone sianko, więc jakby co to służę
      • waga30 Re: wyściółka do skrzynek na wino... 30.03.06, 11:54
        Kasiu-dziękuje za Twoje wielkie serce ale tego sianka to mi cały wór potrza!!!!
        hi hi hi -juz odezwała się do mnie kobitka ,która sprzedaje taki towar-dzięki
        dziewczyny za wszystkosmile-pozdr ewa
        • paula63-63 Re: wyściółka do skrzynek na wino... 01.04.06, 02:01
          ewa, a sprawdzałaś takie siano dla gryzoni (siano, nie trociny) - też jest w
          sklepach zoologicznych, ale jest zielonkawe, nie słomkowe. Robiłam z niego
          kiedyś takie kury owijane drutem...
        • aquita Re: wyściółka do skrzynek na wino... 03.04.06, 09:03
          Ewciu droga - jak tylko mi sie troche skończy mój "próbny koniec świata" - to
          poszperam tu i tam za tym Twoim siankiem w dużych ilościach ....

          pozdrawiam
          Agnieszka
          --------------------------
          serwetnik.abc24.pl
          • lejdik Re: wyściółka do skrzynek na wino... 03.04.06, 09:45
            Ewa, potrzebujesz to 'sianko' w jakimś konkretnym kolorze, czy ' naturalne'??No
            i jakie to są 'duze ilosci'??Pytam bo w sobote jade własnie na zakupy hurtowe
            gdzie 'sianko'bywa produktem dostepnym, wiec bardzo chetnie sie rozgladne i dam
            znac jak ksztaltuje sie to cenowo i wizualnie. Jesli jestes zainteresowana to
            prosze o kontakt na gazetowego lub szuflada@jez.plsmile
            • waga30 Re: wyściółka do skrzynek na wino... 03.04.06, 11:45
              Kochane moje!!!-za wszystkie posty dziękuję smile-sianko juz się znalazło-chodziło
              mi konkretnie o takie wióry jakimi wypchane sa w sklepach skrzynki na winosmile-i
              to w dużych ilościachsmile-przyjacielowi było potrzeba tego jakies 3 kg.!!!!!smilew
              jego imieniu jak i swoim dziękuje za reakcję i odzew-całuski ewa
              • renatalorens do Wagi30 05.04.06, 15:21
                Kochana czy mozesz mi dać namiary na firmę/osobę od której zakupiłaś sianko???
                Też dużooo potrzebuję...
                • waga30 Re: do Wagi30 05.04.06, 16:11
                  mam nadzieję ,że Maaki się nie obrazi-napisz do niej -myślę że poda namiary do
                  swojego mężasmile
                  • maaki Re: do Wagi30 05.04.06, 18:54
                    "Też jestem dziewczynką mam 13 lat... i nieogolony zarost"

                    Maaki się nie obrazi, ale jest jakby to powiedzieć rodzaju męskiego,
                    Paczka do znajomego Wagi znajduję się już w objęciach Poczty Polskiej.
                    -------
                    Sprawa sianka wygląda następująco: JEST

                    wysłałem 3kg i jest to niezgorszy wyczyn logistyczny,
                    ale dałem radę.

                    w każdym razie można się zgłaszać poprzez adres na stronie www.maaki.w.pl

                    pozdrawiam
                    • waga30 Re: do Wagi30 06.04.06, 12:33
                      ojjjj-za tą kobietę przepraszam !!!!!!! Zonka do mnie napisała na priva i tak
                      jakoś skojarzyłamsmilesmilesmile-pozdrawiam -ja jestem kobietą smilesmilesmile-ewa
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka