laka1
20.05.06, 15:52
Potrzebuję Waszej pomocy! Wyczytałam wszystko co było możliwe o tym kraku.
Pomalowałam i czekam trzeci dzień aby wypełnić spękania. Jednak ta
powierzchnia jeszcze się troszeczkę klei (pisałyście że musi dobrze
wyschnąć). Zastanawiam się czy jeszcze czekać, czy wypełaniać(ale boję się,
że zabrudzę powierzchnię). Jak ma wyglądać ta powierzchnia?
Karolina