Dodaj do ulubionych

Krak Sottile

20.05.06, 15:52
Potrzebuję Waszej pomocy! Wyczytałam wszystko co było możliwe o tym kraku.
Pomalowałam i czekam trzeci dzień aby wypełnić spękania. Jednak ta
powierzchnia jeszcze się troszeczkę klei (pisałyście że musi dobrze
wyschnąć). Zastanawiam się czy jeszcze czekać, czy wypełaniać(ale boję się,
że zabrudzę powierzchnię). Jak ma wyglądać ta powierzchnia?
Karolina
Obserwuj wątek
    • loriaan Re: Krak Sottile 20.05.06, 17:04
      poeiwrzchnia po sottile, jest zawsze delikatnie lepka, dopiero po lakierowanie
      poliuretanem ją traci. po 3 dniach smialo mozesz wypelnic spekania..
    • lera1 Re: Krak Sottile 20.05.06, 17:10
      Nie jestem ekspertem od kraków i też mam problem z klejącą powierzchnią...
      Jednak u mnie klei się tylko w niektórych miejscach i myślę, że są to miejsca
      gdzie przypadło mało drugiego składnika. Następnym razem postaram się położyć
      grubszą i bardziej równomierna warstwę.
      Ja staram się wypełniać spękania cieniem do powiek ale też mi trochę brudzi i
      przy okazji mam tez pytanie do bardziej wtajemniczonych... Czy porporina dużo
      różni się od cieni? Może cienie zawsze trochę brudzą?
      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka