Dodaj do ulubionych

Napisy w decou

16.11.06, 09:12
Pomóżci mi proszę, chciałam zrobić ładne napisy, ale nie umiem ich namalować,
a jak napiszę flamastrem to mi wszystko się rozpływa pod lakierem. Jak próbuję
cienkim pędzlem jest niestety za grubo i nieprecyzyjnie, i farba jakaś taka za
gesta, a jak rozcieńczę to się robi transparentna sad
Obserwuj wątek
    • yoanna4 Re: Napisy w decou 16.11.06, 10:41
      smile)też nad tym pracuję usilniesmile)Ile osób -tyle patentówsmileja rysuję ołowkiem
      napis -potem to maluję bardzo cienkim pędzelkiem.Dodatkowo ścięłam w pędzelku
      pojedyńcze włoski,żeby nie zostawiały dodatkowych śladówsmilefarbę rozcieńczam
      minimalniesmile
      pozdrawiam-asia
    • t.he Re: Napisy w decou 16.11.06, 11:11
      Ja tak forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1111&w=51906711&a=52025376
      Pozdrawiam smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka