Pomóżci mi proszę, chciałam zrobić ładne napisy, ale nie umiem ich namalować,
a jak napiszę flamastrem to mi wszystko się rozpływa pod lakierem. Jak próbuję
cienkim pędzlem jest niestety za grubo i nieprecyzyjnie, i farba jakaś taka za
gesta, a jak rozcieńczę to się robi transparentna