Gość: Z
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
02.11.09, 20:30
Wiecie dlaczego pozorne, trąbią że praca będzie ale absolwenci sami
wiedzą najlepiej.
Moje typy
1.FiR(zwłaszcza matematyka stosowana)
2.Architektura(także urbanistyka)
3.technologia chemiczna
4.Stomatologia
5.ZiP
6.Techniki dentystyczne
Masz inne zdanie?Pisz!